אפליקציית "סלקום אישי" מהווה נדבך נוסף במערך השירות הדיגיטלי של סלקום ומציעה מגוון רחב של שירותים ייחודיים. האפליקציה מאפשרת ללקוח לקבל מידע ולבצע פעולות במנוי האישי בכל מקום ומועד שבו הוא מעונייןcellcom231212 כדוגמת שיחה עם נציג בצ'ט און ליין, רכישת מוצרים וקבלת מידע על מבצעים והטבות מותאמות לצרכיו האישיים, ביצוע פעולות בשירות עצמי, קבלת מידע על מצב החשבון, פירוט שימושים, גרפים, השוואות, ממוצעים ועוד ועוד.

באפליקציה אזור חו"ל הייחודי לחברה שמאפשר ללקוח לבצע רכישת חבילת חו"ל מוזלת מותאמת לארץ היעד ולאורך השהות, בכל מקום ובכל זמן, בתהליך פשוט ומהיר ללא צורך בשיחה לשרות הלקוחות ובהמתנה לנציג. פיתוח זה מתבצע לאור מחקרי לקוחות שערכה החברה מהם עולה, כי לחלק גדול מהלקוחות שמרבה בנסיעות לחו"ל קיים צורך של הרגע האחרון ברכישת חבילת חו"ל מוזלת מותאמת לארץ היעד ולאורך השהות.

האפליקציה בעלת ממשק פשוט, ברור וידידותי לתפעול שמאפשרת ללקוח לבצע באופן אינטואיטיבי פעולות במנוי ומאפשרת גישה מהירה לכל איזור באמצעות תפריט עליון שעומד לרשות המשתמש בכל אחד מהמסכים. האפליקציה נתמכת במכשירי אנדרואיד (מערכת ההפעלה של גוגל) ו- iOS (מערכת ההפעלה של אפל).

האפליקציה מאפשרת:

רכישה מיידית של חבילות חו"ל מוזלת מותאמת לארץ היעד ולאורך השהות - בתהליך פשוט ומהיר ללא צורך בהמתנה לנציג, מאפשרת לצפות בתעריפי חו"ל מזדמנים ולקבל הטבות ומבצעים ייעודיים לסלקום חו"ל.

לשוחח עם נציג בצ'ט און ליין - בכל מסך באפליקציה הלקוח יכול להיעזר בשיחה עם נציג צ'אט, במהלך שיחת צ'אט פעילה מתקבל חיווי על גבי המסך.

לרכוש מוצרים בכל עת ולקבל מידע על מבצעים והטבות מותאמות לצרכי הלקוח - דרך אזור הצעות דינמי שמתעדכן באופן שוטף. ההצעות ניתנות להפעלה מיידית דרך האפליקציה.

לקבל מידע אישי ושירותי - צפיה במצב החשבון העדכני ובמצב חשבוניות קודמות, צפיה בגרפים עם פירוט שימושי המנוי והשוואות לממוצעי חודשים קודמים ומידע על תנאי התוכנית שאליה משוייך הלקוח עם סטטוס התשלום של המכשיר.

לבצע מגוון פעולות בשירות עצמי בזמינות מיידית וללא המתנה לנציג - רישום לקבלת חשבונית בדוא"ל, עדכון כתובת למשלוח חשבונית, הגדרת התראות, ניהול שירות נדידה, ניהול משיבון ועוד.

הצגת מידע שירותי מבוסס מיקום - האפליקציה מציגה למשל את כל מרכזי השירות הקרובים לאיזור בו נמצא הלקוח - האפליקציה מתבססת על השירותים הקיימים באתר החברה, כאשר היישום שלהם באפליקציה מנצל את יתרונות המכשיר, כדוגמת: שירותים מבוססי מיקום. בבחירת מרכז שירות מסויים, ניתן לצפות במיקומו על גבי מפה ולקבל מידע נוסף.