במסגרת מהפיכת השרות של ישראכרט לבתי העסק הנמנים עם לקוחותיה, השיקה חברת כרטיסי האשראי מערכת דוחות מתקדמת לבתי עסק באינטרנט ובסלולר ,מערכת הדוחות החליפה את חוברות ה Data Direct הידנייםassaf22413
הפרויקט הוקם בעבודה משותפת של חברת ה-BI איטרניטי , חברת מיקרוסופט ואגף טכנולוגיות של ישראכרט, במסגרתו עלתה לאוויר מערכת המאפשרת לבתי העסק הנמנים עם לקוחות ישראכרט, להכיר טוב יותר את לקוחותיהם באמצעות קבלת מידע עסקי קריטי בזמן אמת, אשר יהווה עבורם בסיס מרכזי בקבלת ההחלטות, ישפר את מאזניהם, ויסייע באופן משמעותי בהשגת ביצועים עסקיים טובים יותר והרחבת נתח השוק.

סיגל ברוך, ראש מחלקת פיתוח, ישרכארט :" המערכת, המבוססת כלי תשתית מיקרוסופט, ומאפשרת לראשונה לבתי עסק, לסכם ולתחקר את נתוני ההכנסות מכרטיסי האשראי ולקבל מידע יומי דינמי אודות עסקאות האשראי שעברו בבית העסק, בחלוקה לפי ענפים, סכומי כסף, סניפים ועוד. המידע מתקבל באופן היסטורי, תוך התייחסות למגמות, ברמה ויזואלית גבוהה וידידותית למשתמש. במערכת הושם דגש מרכזי במנגנוני אבטחת מידע על מנת לוודא שהמידע מאובטח וחסוי.
בחרנו בחברת איטרניטי ובטכנולוגיית מיקרוסופט לאחר בחינה של מספר ספקים ואינטגרטורים."

אסף בר, מנכ"ל איטרניטי. "המערכת המתקדמת שפותחה בזמן שיא של כ-3 חודשים, מאפשרת לבתי העסק המבצעים סליקת כרטיסי אשראי, לצפות מדי יום בדוחותיהם העסקיים בחיתוכים שונים, אשר יסייעו להם לנתח ולהבין את מאפייני הקניות הנערכות בבית העסק. מדובר בערך מוסף שיווקי ופיננסי משמעותי, עבור כל בית עסק העושה שימוש בעסקאות אשראי".

פעילותה העיקרית של איטרניטי, המעסיקה למעלה מ-120 מומחים, מתמקדת בתחום הבינה העסקית ומאפשרת יישום מהיר של מערכות מידע ניהוליות על בסיס הפלטפורמות המובילות בשוק, תוך הבנה מלאה של צרכי הלקוח ומחויבות ליעדיו העסקיים.
בין הפתרונות שהחברה מפתחת - מערכות מידע חכמות למנהלים; מערכות לניהול מדדים ויעדים; הקמת מחסני נתונים (DWH); מערכות לניהול סיכונים; מערכת חיפוש BI; מערכות תקציב ובקרה; פורטלים; Dashboards; סימולציות וניתוחים עסקיים; חיזוי ובינה מלאכותית ועוד.