פלאפון יוצאת בשיתוף פעולה עם קבוצת אתרי "הארץ" בתוך "עכבר עולם אונליין", אתר האינטרנט החדש  www.mouse.co.il/world . האתר מציע לגולשים סקירה מלאה אודות שמונה הערים המתויירות בעולם ניו-יורק, ברצלונה, רומא, פריז, לונדון, אמסטרדם, פראג וברלין וכולל מידע פרטני שיתעדכן און ליין לגבי מסעדות, בתי מלון, הופעות ואפשרויות בילוי נוספות בערים אלה.


במסגרת שיתוף הפעולה מציעה פלאפון עדכון סלולרי חינם ללקוחות כל חברות הסלולר, אשר יאפשר להם לקבל מידע חינם ישירות למכשיר הנייד שלהם. הלקוחות יקבלו מידע בעברית על מקומות בילוי, מסעדות ובתי מלון אשר יסמנו בתוך האתר. המידע שיסומן, יתקבל באמצעות SMS, כך שניתן יהיה לתכנן מראש את מסלולי הטיול המבוקשים כבר מהארץ או בעת השהיה בחו"ל. כל גולש יוכל להנות מחמש הודעות SMS חינם בכל יום.
"עכבר עולם אונליין" מציע מגוון רחב של המלצות וטיפים לנוסעים לחופשות קצרות ולנופשונים בנושא מסעדות, חנויות, אטרקציות ומקומות בילוי בערים הגדולות. המידע יאסף מבלוגרים המתגוררים בארץ ובעולם ומכירים מקרוב מקומות אלו. בשלב ראשון, מציע "עכבר עולם אונליין" מידע על שמונה הערים המתויירות ביותר, ובהמשך יעלו המלצות על יעדים נוספים. באתר תהיה מפה של כל אחת מהערים שתחולק לפי תחומים: מסעדות, חנויות ומקומות בילוי ובמסגרת שיתוף פעולה עם google maps יקבל הגולש מידע עדכני ונהמלצות על כל מקומות הבילוי הרצויים לו באותו איזור שבחר.


עורכת "עכבר עולם אונליין" היא מיכל כרמון, ששימשה כעורכת במשך 7 שנים ב-ynet וערכה בין השאר את מדור התיירות של האתר. עורכים אחראיים: גדי להב, סמנכ"ל אתרי התוכן של "קבוצת הארץ" וגלעד רייך, עורך אתר עכבר העיר.


אסף עופר, סמנכ"ל השיווק בפלאפון מסר היום: "עכבר עולם אונליין" הוא אחד המותגים החזקים בתחום התיירות ומהווה מקור מידע מצוין לנוסעים לחו"ל. שיתוף הפעולה של פלאפון עם "קבוצת הארץ" מצטרף למגוון השירותים המתקדמים שאנו מציעים כבר כיום ללקוחותינו הנוסעים לחו"ל". 


גדי להב, סמנכ"ל אתרי התוכן של קבוצת "הארץ" מסר "עכבר עולם אונליין הוא מוצר אינטרנטי מובהק, בו השילוב של תוכן מערכתי ותוכן גולשים משתלב יחד לכדי מדריך עדכני, רלוונטי ובעל ערך לגולש, המתעדכן כל הזמן ונגיש הן בארץ והן בזמן החופשה בחו"ל".


כתובת האתר החדש: www.mouse.co.il/world