חברת פיורפיק, המתמחה בפתרונות colocation לאתרי אינטרנט, הקימה חוות colocation חדשה בהולנד החווה מהווה את הצלע השלישית של פעילות חוות השרתים של פיורפיק בעולם, ומצטרפת לחוות השרתים שהחברה מפעילה באנגליה ובארצות הברית. פיורפיק הקימה באתר רשת אינטרנט שרידה במיוחד המחוברת לספקיות האינטרנט המובילות בעולם בקישוריות רחבת פס.


לדברי שרון פלג, מנכ"ל  PurePeak: "בחווה החדשה שהקימה פיורפיק בהולנד יתארחו לקוחות בינלאומיים מובילים בעולם בתחומי השיווק והמכירות באינטרנט, להם פיורפיק תספק את כל דרישות התקשורת ואבטחת המידע. הקמת החווה באה כחלק מהרחבת הפעילות הבינלאומית של פיורפיק ובעקבות דרישה גוברת מצד לקוחות בינלאומיים".
לדברי רן ליברמן, ה-CTO של פיורפיק: "הרשת החדשה שהקמנו בהולנד ממוגנת כנגד שלל האיומים הקיימים באינטרנט לרבות התקפות DDoS, התקפות אתרים אפליקטיביות, הגנה מפני פריצות ואיומים נוספים. בעזרת תשתיות החווה החדשה פיורפיק מסוגלת לספק מענה הגנה מתקדם גם ללקוחות המאוכסנים בחוות שרתים אחרות, אשר חווים התקפות וניסיונות פריצה".


על פי הערכות, היקף הפרויקט הוא כ-700 אלף שקל. את הקמת חוות השרתים ביצעו מומחי פיורפיק בראשות ה-CTO רן ליברמן ומנהל תחום colocation בחברת פיורפיק, אסף אופיר.


אודות PurePeak

חברת PurePeak מתמחה בתכנון ויישום פתרונות IT מורכבים בתחום colocation לחברות תקשורת ואתרי אינטרנט עולמיים. הפתרונות משלבים את יכולת אינטגרציית מערכות התקשורת של מומחי PurePeak לצד ניסיון מוכח בביצוע ותפעול פתרונות מורכבים, המאפשרים לחברות ואתרי אינטרנט בינלאומיים לפעול בזמינות מירבית, תוך שרידות גבוהה ולקצר את זמן הגישה המקוון לקהלי מטרה.

אתר purepeak