חברת החדשות של ערוץ 2 השיקה פורטל וידאו אינטראקטיבי חדשני באמצעות קבוצת טלכלל לשימוש לקוחות חברות הסלולר. אל הפורטל ניתן להגיע על ידי ביצוע שיחת וידאו ל-*22 בעלות שיחה סלולרית רגילה פורטל הווידאו האינטראקטיבי הוא הרחבה של הפורטל הקולי  ב-*22 והוא מאפשר דרך נוספת לצפייה בתכנים של חדשות ערוץ 2 באמצעות מכשיר הסלולר.

הפורטל כולל מבזקי חדשות, תחזית מזג האוויר, כתבות ממהדורת חדשות ערוץ 2 ושידור חי (כאשר משודרת בטלוויזיה תוכנית חדשותית או כאשר ישנו אירוע הדורש דיווח חי). הפורטל החדש, אשר הוקם בשיתוף קבוצת טלכלל, מתבסס על מערכות לשיחות וידאו אינטראקטיביות (IVVR). *22 בווידאו מאפשרת גישה מהירה ונוחה לתכנים רבים של חברת החדשות בכל זמן ובכל מקום.


הפורטל מתבסס על טכנולוגיה של שיחות וידאו אינטראקטיביות (IVVR) אשר נתמכת על ידי כל מכשירי הדור השלישי (3G). שיחות הווידאו האינטראקטיביות מאפשרות יצירה של שירותי מולטימדיה מגוונים ללא התקנות במכשירים תוך שמירה על קלות השימוש בשירות. תחום שיחות הווידאו האינטראקטיביות אינו חדש ובמדינות רבות באירופה, הושקו שירותים רבים סביב תוכן, משחקים, לומדות, הצבעות ופרסום. 


דני שדה סמנכ"ל חדשות ערוץ 2 : "השימוש בפרוטוקול IVVR איפשר לנו להציע גישה מהירה לפורטל תוכן עשיר הכולל שידורים ישירים בנוסף לשידורי "כוכבית 22" ב IVR. בהמשך יתווספו לפורטל תכנים נוספים. כל התכנים משודרים גם בפורטלי התוכן הגדולים של חברות הסלולר".


"אנו מברכים על ההשקה שתאפשר למנויי הרשתות הסלולריות לחוות שירות מאוחד וזהה בחיוג לאותו מספר", אומר יואב בן יקר, מנכ"ל קבוצת טלכלל. "חברת טלכלל, בשיתוף חברת DSPV, היתה הראשונה בארץ להשיק שירותים מסחריים מבוססי שיחות וידאו ותמשיך להוביל תחום צומח זה העתיד לייצר הכנסות של מליוני דולרים כבר במהלך שנת 2010."

קבוצת טלכלל מפתחת שירותים ויישומים בתחום הסלולר בכל הפלטפורמות הקיימות כיום בשוק כדוגמת: IVR, SMS, WAP , MMS, וידאו ו-WEB, זאת למטרות שיווק, שירות ומכירה. בנוסף, מציעה טלכלל שירותי קריאייטיב, סליקה ובילינג מול ספקיות התקשורת. הקבוצה, בניהולו של יואב בן יקר, כוללת מספר חברות בהן טלמסר, מדיה מרקט, Simple SMS, Appcell ודיירקט סחר, ומעסיקה למעלה מ-400 עובדים.