פיקסיט (Pixit), אתר ספרי התמונה הדיגיטליים, משיק יישום פייסבוק המאפשר לשתף מוצרי תמונה באמצעות האתר ולהרוויח כסף. מערכת Pixit Share-it מאפשרת לכל לקוח אשר יעצב מוצר תמונה באמצעות תוכנת פיקסיט לראות ולשתף את המוצר שלו אונליין
בצורה מונפשת ומעניינת אשר עד היום הייתה שמורה למשרדי פרסום ומעצבים מקצועיים בלבד ואף לעשות כסף מהמוצרים אותם הוא מעצב.
איך זה עובד?
לאחר שביצע הזמנה בתוכנת Pixit, הלקוח מקבל מייל אוטומטי עם שם משתמש וסיסמא. הלקוח נכנס לעמוד ההתחברות, ממלא את הפרטים ונכנס למסך הזמנות. במסך זה יכול הלקוח לראות את כל הזמנות העבר שלו ששותפו אונליין (מאז המערכת עלתה לאוויר), לבחור בהזמנה לצפייה ולעבור לעמוד המוצר הספציפי. בעמוד זה יוכל הלקוח לצפות במוצר התמונה אותו עיצב מונפש בהתאם לסוגו.

מערכת Pixit Share-it מאפשרת גם "כניסה דרך פייסבוק". כאשר יתחבר הלקוח דרך פייסבוק, יוכל לתייג חברים שמופיעים במוצר והודעה על כך תופיע על ה- Wall שלהם בפייסבוק, בדיוק כפי שמתייגים תמונה רגילה. בנוסף, יוכל הלקוח לשתף מוצר ספציפי עם חבריו בפייסבוק או מחוצה לו וכל חבר יוכל להגיב על המוצר.


איך עושים מזה כסף ?
אחד החברים אותם שיתף הלקוח ראה מוצר מסוים והחליט כי הוא מעוניין לרכוש אותו. אותו חבר יוכל ללחוץ על כפתור, למלא טופס ולהזמין עותק מן המוצר.
חברת Pixit תפיק לחבר את המוצר המוזמן במחיר רגיל ואילו בעל המוצר המקורי יקבל עד  25 אחוז מההכנסות.לדברי יוגב בן-טוב מנכ"ל Pixit: "מערכת Pixit Share-it הינה פריצת דרך מבחינת החברה, שכן רמת החדשנות שבה היא מוחלטת. אף חברה בארץ או בעולם לא עשתה שימוש במערכת המאפשרת שילוב אוטומטי של מוצרי תמונה (כולל עיצוב, אפקטים, טקסטים, רקעים וכמובן תמונות) אל תוך סרטון מונפש אוטומטית המציג את המוצר בצורה הכי אמיתית שאפשר. עצם השימוש בפייסבוק כפלטפורמה מכירתית מאפשר לצרכן המשתף את מוצריו לחשוף אותם תוך שניות לקהל עצום של מזמינים פוטנציאליים תוך שהם יכולים לבצע הזמנה בלחיצת כפתור.

החלטנו לצאת מהשגרה של להציע אך ורק מבצעים למשתמשי פייסבוק אלא פשוט לתת להם ללחוץ על כפתור ולבצע הזמנה הלכה למעשה של מוצרי תמונה. חברת Pixit בטוחה כי כיום, בתקופה בה הצרכן חושב יותר במה להשקיע את כספו ואיך לבחור מבין המתחרים, מערכת שכזו שמאפשרת לו הן לשתף את חבריו במוצר אותו עיצב ויצר במו ידיו והן להרוויח על זה כסף, תסייע לו בבחירה".

במערכת Pixit Share-it יכול להשתמש קהל מגוון ורחב כגון צלמים מקצועיים וחובבים, סופרים חובבים, מעצבים וכד'.

חברת Pixit  הינה קניון מוצרי התמונה הווירטואלי הראשון בישראל. Pixit מציעה רשימה ארוכה של מוצרי תמונה ייחודיים: החל מברכות וכרטיסים, לוחות שנה אישיים, פוסטרים, קולאז'ים, אלבום תמונות ועוד מוצרי תמונה כיפיים נוספים שאפשר להזמין בקלות ובמהירות דרך התוכנה. תוכנת Pixit, הניתנת להורדה בחינם, מתעדכנת כל הזמן במוצרי תמונה ובאפשרויות חדשות שיגרמו לך לרצות ולצלם עוד ועוד תמונות.

Pixit Share-it