חברת Pixit, קניון מוצרי התמונה הווירטואלי, ערה לתהליך הגלובליזציה המתפשט בכל תחומי החיים והחליטה להציע שירותיה גם לקהל דובר אנגלית בארץ ובחו"ל

החברה הקימה אתר באנגלית לקהל הבינלאומי אשר מטרתו להוות פלטפורמה להתקשרות עם לקוחות אשר אינם דוברים עברית. האתר מיועד לשימוש הן לאנשים מרחבי העולם אשר מעוניינים להזמין מבין מגוון המוצרים הרחב אותו מציעה Pixit והן לישראלים השוהים בחו"ל, נוח להם יותר עם אנגלית, ומעוניינים לעצב ולהזמין מוצרי תמונה ולשלוח לנמענים בישראל. השימוש ב- Pixit מוביל במקרה זה לחסכון משמעותי בעלויות. Pixit מציעה מאז נוסדה תוכנה בשלוש שפות: עברית, אנגלית ורוסית. כעת תוכל Pixit לתקשר עם הקהל הבינלאומי גם באמצעות אתר האינטרנט החדש ולעדכנו בכל דבר מהתחום.

  

יוגב בן טוב, מנכ"ל Pixit מסר היום: "לאור ההצלחה שלנו מאז הוקמה Pixit לפני שנתיים, הועלה צורך לפרוץ גבולות לעבר השוק הבינלאומי. הצרכנים שלנו מבינים בשירות, בנוחות ובמחירים הוגנים ומקבלים אצלנו מגוון יצירתי ויחודי של מוצרים, שמתאימים לא רק לשוק המקומי אלא אף מעבר לים. החלטנו לאפשר גם לקהל שאינו דובר וקורא עברית; תיירים, משפחות שמבקרות בארץ הקודש, משפחות בחו"ל, להיכנס לאתר שלנו וליהנות ממגוון המוצרים, השירותים והמבצעים שלנו, בעלויות נמוכות יחסית."

 

Pixit מציעה רשימה ארוכה של מוצרי תמונה ייחודיים: החל מברכות וכרטיסים עם תמונות אישיות, לוחות שנה אישיים, פוסטרים וקולאז'ים של תמונות אישיות וכלה בספרי תמונות מיוחדים ומוצרי תמונה כיפיים נוספים שניתן להזמין בקלות ובמהירות דרך האתר שלה.

תוכנת Pixit, הניתנת להורדה בחינם, מתעדכנת בכל עת במוצרי תמונה ובאפשרויות חדשות, שיגרמו לך לרצות ולצלם עוד ועוד תמונות.

האתר בעברית -       http://www.pixit.co.il/

האתר באנגלית -    http://www.pixit.co.il/eng