קבוצת הלמן-אלדובי משיקה בימים אלה אתר אינטרנט חדש (www.hag.co.il) הנועד לספק לעמיתי הקבוצה, ליועצים ולמעסיקים, אונליין, את כל המידע הרלוונטי בצורה ברורה ופשוטה ולאפשר להם לעקוב בנוחות ובקלות אחר חסכונותיהם הפנסיוניים. האתר החדש הוקם ע"י קבוצת אמן בהשקעה כוללת של כ-300,000 שקל.

 

הלמן-אלדובי, מהקבוצות הפרטיות הוותיקות בשוק ההון, מתמחה במתן שירותים פיננסים בדגש על חסכון לטווח בינוני ולטווח ארוך. הקבוצה הוקמה בשנת 1991 על ידי רוני הלמן (יו"ר) ואורי אלדובי (מנכ"ל). הקבוצה מנהלת קופות גמל, קרנות נאמנות, קרנות פנסיה וכן תיקים מנוהלים לפרטיים ומוסדיים בהיקף נכסים כולל של למעלה מ- 10 מיליארד שקל, עבור כ- 250,000 עמיתים.

 

האתר החדש שהשיקה הקבוצה מיועד לעמיתי הקבוצה, ליועצי השקעות וסוכנים למעסיקים ולמשקיעים בשוק ההון. בין השאר האתר כולל "מרכז מידע" ובו סקירות אקטואליות על שוק ההון וכתבות מקצועיות בתחום החיסכון הפנסיוני הנכתבות ע"י מיטב הכלכלנים והמומחים בקבוצה, מחשבונים לחישוב הטבות המס השונות בתחומי החיסכון הפנסיוני ומחשבוני חסכון פנסיוני, מילוני מושגים בתחומי ההשקעות והחיסכון, מידע מפורט על כל אחד ממוצרי הקבוצה, מדריכים לבחירת מוצרים ואפיקי השקעה, שאלות ותשובות נפוצות ועוד. 

 

 

עבור עמיתי הקבוצה, האתר כולל את כל המידע הרלוונטי ובכלל זה התיק האישי של העמית, תשואות בכל אחד מאפיקי החיסכון, הפקדות ועוד. כל המידע האישי אודות העמית מאובטח ברמה הגבוהה ביותר תוך עמידה בכל ההנחיות הרלוונטיות של גופי הפיקוח והרגולציה. חידוש נוסף באתר של הקבוצה מאפשר, לראשונה, להצטרף בצורה אלקטרונית לקופות הגמל וההשתלמות של הקבוצה או לנייד חסכונות פנסיוניים אל הקבוצה תוך מילוי טופס ממוחשב ושליחתו לקבוצה.

 

לדברי רווית שפיגל, מנהלת השיווק של קבוצת הלמן-אלדובי, האתר הינו נדבך נוסף בשיפור המתמיד בשירות הלקוחות אותו מעניקה הקבוצה לעמיתיה. "האתר החדש נבנה מזווית הראיה של העמית תוך מתן דגשים לכל הצרכים שלו כך שהוא יוכל לקבל את המידע הדרוש לו בצורה קלה ופשוטה".

 

קבוצת אמן, שהקימה את האתר, מובילה את שוק ה-IT בישראל עם עולם של פתרונות, שירותים ומוצרים בתחום התוכנה. לחברה המונה כ-1000 עובדים ופועלת ממשרדים ראשיים בישראל, חברות בנות בארץ ובמזרח אירופה (פולין ורוסיה). החברה מציעה מגוון של שירותים ופרויקטים מתקדמים בתחומי אינטגרציה ואיכות נתונים, תשתיות, פיתוח תוכנה, הנדסת אנוש בתוכנה, מיקור חוץ, אבטחת מידע ועוד. לדברי דן פסטרנק, מנהל טכנולוגיות בקבוצת אמן, "האתר שפיתחנו עבור קבוצת הלמן-אלדובי יסייע לשווק את שירותיה הרבים של הקבוצה לקהל פוטנציאלי רב וכן ייתן מענה הולם ללקוחות הקיימים. שילוב היכולות של שתי המחלקות הרלבנטיות באמן מאפשר לנו להקים אתרים עם דגש על ממשקי משתמש מותאמים לעולם הפיננסי".