חברת בזק בינלאומי משיקה את שירות הגיבוי האוטומטי Private BackUp, המבוסס "מחשוב ענן" ומיועד לציבור הלקוחות הפרטיים בישראל. מדובר בשירות גיבוי ואחסון איכותי ומתקדם עם ממשק ידידותי ונוח בשפה backup4412העברית

השירות החדש, מבית חברת התוכנה העולמית Trend Micro מאפשר ללקוחות לבצע גיבוי אוטומטי של הקבצים החשובים והיקרים להם. התמונות, המסמכים, הסרטים המשפחתיים וכל מידע אישי וחשוב נוסף, יגובה באופן אוטומטי -על השרתים המאובטחים של בזק בינלאומי, בסביבת ענן ייעודית אותה הקימה החברה עבור משתמשי השירות.

מסקר שערכה בזק בינלאומי בחודש מרץ 2012 באמצעות חברת המחקר "טלסקר" עולה כי:

רק כ- 50 אחוז מהגולשים בישראל מבצעים גיבוי לקבצים החשובים שלהם.

את הגיבוי מבצעים בעיקר על ידי אמצעים חיצוניים (הארד דיסק חיצוני, דיסק און קי, צריבת דיסקים) המאופיינים בשלושה חסרונות מהותיים:

נדרש ביצוע גיבוי יזום וידני באופן שוטף.

אין גישה לתכנים מרחוק

בהיותם אמצעי גיבוי חיצוניים, אף הם חשופים לפגיעה.

כ- 30 אחוז מהנשאלים הצהירו שלאחרונה נמחק להם קובץ חשוב ויקר להם.

 

שירות ה- Private BackUp,המאפשר גיבוי אוטומטי לצד גישה מאובטחת למידע מרחוק וכל זאת בממשק פשוט ונוח - נותן מענה אופטימאלי לצורך הקיים כיום בנושא.

 

במסגרת שירות ה- Private BackUp, התיקיות אותן בחר הלקוח לגבות, ימצאו תמיד בסנכרון אוטומטי מול השרתים של בזק בינלאומי. באופן זה, כל קובץ חדש שיתווסף לתיקיה שהוגדר מראש שיש לגבותה, יגובה באופן אוטומטי. בדומה, כל שינוי שייערך בקובץ זה, ישמר ויגובה אוטומטית אף הוא.

 

מעבר לגיבוי האוטומטי, בזק בינלאומי מאפשרת ללקוחות לנהל באופן פשוט ונוח את כל הקבצים גם מרחוק. החברה הקימה עבור לקוחות השירות אתר מנויים מתקדם ומאובטח בכתובת: http://www.privatebackup.co.il העומד בתקני אבטחת המידע המחמירים ביותר כיום. האתר, מאפשר גישה נוחה ומאובטחת לתיקיות אותן גיבה הלקוח ממחשבו האישי וכך ניתן בקלות ומכל מקום לצפות אונליין בתמונות, במסמכים, וסרטוני הווידאו, להאזין לקבצי מוזיקה ועוד. בנוסף, ניתן להעלות ולשתף קבצים ותיקיות עתירי נפח עם חברים ומכרים באמצעות שליחת קישור בדואר אלקטרוני, שיתוף לפייסבוק, טוויטר וכו'.

 

כדי למקסם את חווית השירות ולצפות במידע מכל מקום, משיקה היום בזק בינלאומי ללקוחות השירות גם אפליקציה לסמראטפונים וטאבלטים. בשלב הראשון את האפליקציה Private BackUp ניתן להוריד עבור מערכת ההפעלה אנדרואיד ובימים הקרובים גם למערכת הפעלה iOS.

 

במסגרת השירות מעמידה בזק בינלאומי לרשות הלקוחות, מגוון חבילות גיבוי בנפחי מידע שונים, אשר מחירן נע החל מ-9.90 שקל לחודש, בלבד. וכעת, לרגל ההשקה, יוצאת החברה בהטבה ייחודית לכלל לקוחות האינטרנט בישראל (גם ללקוחות החברות המתחרות) ומציעה חבילת גיבוי בנפח של 2 ג'יגה בייט- חינם.

 

לראשונה, מאפשרת החברה לכלל הציבור להצטרף לשירות ללא צורך בשיחה עם נציגי החברה, אלא ברישום באתר בזק בינלאומי בלבד.

 

בשונה מהפתרונות הקיימים כיום ברשת, ייחודיותו של שירות ה Private BackUp ניכרת בעובדת היותו מספק גיבוי אוטומטי מלא בממשק ידידותי, בשפה העברית ובתמיכה מלאה 24/7 של נציגי החברה.

 

אסף אביב, סמנכ"ל השיווק בבזק בינלאומי: "רבים מאתנו אומרים "לי זה לא יקרה" , אבל בעידן הדיגיטלי של היום, יותר ויותר אנשים מבינים כי עליהם לדאוג לגבות את המידע השמור על המחשב. בזק בינלאומי משיקה היום את הפתרון המתקדם והידידותי ביותר לאבטחת המידע האישי, בשפה העברית ובתמיכה מלאה. אנו מזמינים את כל גולשי ישראל לשמור על התוכן והמידע היקרים להם וליהנות משירות הגיבוי החדש והמאובטח שלנו –בחינם".