גרופון משיקה לראשונה בישראל את GROUPON Premium - ערוץ מכירות ייחודי ובלעדי להצעות VIP נבחרות בלבדgroupon29412

 

GROUPON Premium הושק על ידי גרופון הבינלאומית בתחילת השנה ופועל בהצלחה גדולה כבר במספר מדינות מובילות מתוך כ-45 מדינות גרופון בעולם. 

דורי היללי, מנכ"ל גרופון ישראל, אמר :" GROUPON Premium הינו ערוץ ייחודי ובלעדי לגרופון, מבין כל אתרי הרכישות החברתיות הקיימים כיום בישראל. גרופון החליטה להשיקו בישראל לאור הצלחתו בעולם ולאחר שזיהינו ביקוש, הן בקרב המינויים והן בקרב בעלי העסקים, לעסקאות מיוחדות ויוקרתיות יותר גם בישראל".

עוד הוסיף דורי היללי כי העסקאות בגרופון פרימיום "הבלק לייבל" של האתר, יהיו של שירותים ומוצרים במחיר של החל ממאות שקלים ומעלה והן מיועדות לעסקים נבחרים בלבד, בעולם למשל, מסעדות בעלות דירוג מישלן מתקבלות לרשימת המציעות בפרמיום. ערוץ גרופון פרימיום מיועד ללקוחות נבחרים בלבד, מבין מיליוני מינויי גרופון ישראל, ועבורם יוצעו עסקאות בוטיק ייחודיות במסעדות שף, אתרי תיירות יוקרתיים בארץ ובעולם, מוצרי צריכה מהמותגים המובילים ועוד.

העסקאות בערוץ הפרימיום, מספר מצומצם של עסקאות חדשות מידי שבוע, לא יוצעו לכלל מינויי גרופון ולא ניתן יהיה לצפות בהן או לבקש להצטרף באופן יזום לרשימת מינויי הפרימיום.

גרופון פרמיום החל לפעול בישראל בסוף אפריל והעסקאות הראשונות שהוצעו בו הן חופשת יום העצמאות או חג שבועות במלון היוקרתי "בית בגליל" בשווי של החל מ- 2,626 שקל וחוויה קולינרית זוגית במסעדת "ליליות" ב- 150 שקל.

ערוץ הפרימיום, הנחשב ל"בלק לייבל" של האתר, עוצב בצורה גרפית ייחודית ומבוסס בעיקר על הגוון השחור ואופן הצגת העסקאות המתפרסמות בו שונה במראהו מיתר כ- 50 העסקאות הרגילות אשר עולות באתר מידי יום- העסקה כוללת את מחירה בלבד ולא כוללת את המחיר המלא ואחוזי ההנחה מתוך הבנה כי לקוחות הפרמיום ידעו להעריך ומכירים את השווי המלא של המוצרים והשירותים בעסקאות.

גרופון הבילאומית הוקמה בנובמבר 2008 בשיקגו. אתר הקופונים מציעה עיסקה יומית משתלמת במקומות הבילוי המומלצים ביותר, החברה מציעה יותר מ 650 עסקאות יומיות בכ - 400 שווקים ברחבי העולם. גרופון נעזרת בכח הרכישה הקבוצתית להציע את ההצעות המשתלמות ביותר ומציעה מודל מנצח הן לבעלי העסקים והן לצרכנים. החברה הונפקה בנאסד"ק בסוף שנת 2011 באחת מההנפקות טכנולוגיה הגדולות בהיסטוריה. מידע נוסף ניתן למצוא ב www.groupon.com

בשנת 2011 גרופון העולמית רכשה את אתר הקופונים הישראלי גרופר שהיה האתר הראשון שקם בתחום אתרי הרכישות הקבוצתיות ובכך סימן את הגעתו של טרנד הרכישות החברתיות בישראל. מטה החברה בישראל ממוקם בכפר סבא. 

צילום: אתר האינטרנט של groupon