לקראת פתיחת המשחקים האולימפיים בלונדון הוציאה חברת QlikView, מובילה עולמית בתחום תגליות עסקיות (Business Discovery) אפליקציה חדשה הזמינה באתר האינטרנט של החברה וניתן לגלוש אליה גם מכל המכשירים הסלולריים: Global Games Appqlik27712
האפליקציה החינמית מאפשרת לחובבי ספורט להציג, לנתח ולהשוות עשורים של היסטוריה ותוצאות במשחקים האולימפיים. בעזרת האפליקציה ניתן לבחון אתלטים שונים, אירועים, מדינות ועוד. מיד עם פתיחת המשחקים האפליקציה תעודכן בזמן אמת בתוצאות ענפי הספורט השונים לאורך כל האירועים.

האפליקציה פותחה באמצעות פלטפורמת התגליות העסקיות של קליקויו, המשמשת בדרך כלל חברות לבצע החלטות עסקיות, ומהווה דרך מצוינת להתעדכן בתוצאות המשחקים, לבצע תחזיות, לקבל סטטיסטיקות ולחזות מי עומד לחזור מהמשחקים האולימפיים לונדון 2012 עם מדליית זהב.

עם אלפי סטטיסטיקות, תוצאות ושילובי מידע החל מתחילת המשחקים האולימפיים המודרניים, האפליקציה החדשה היא הדרך הקלה והמהירה ביותר לזהות עובדות מרתקות ומגמות על המשחקים האולימפיים לונדון 2012 ועל המשחקים האולימפיים מהעבר.
המשתמשים יכולים לקבל באמצעות האפליקציה תשובות למספר כמעט לא מוגדל של שאלות טריוויה בנושא המשחקים האולימפיים כמו:
הקשר בין גובהו של אתלט למספר המדליות שזכה בהן
מי האתלט המבוגר ביותר או הצעיר ביותר בכל משחקים אולימפיים
מה היו ההישגים של כל מדינה בכל משחקים אולימפיים

לדברי יואל סלע מחברת קליק ויו ישראל: "המשחקים האולימפיים בלונדון נמצאים בפתח והאפליקציה החדשה של קליק ויו מאפשרת לאוהדי הספורט דרך ייחודית וכיפית לגלות את ההיסטוריה של המשחקים ולצפות מה יקרה בעתיד במשחקים האולימפיים. המהות של תגליות עסקיות היא לעודד אנשים לשאול שאלות מרתקות ובאמצעותן ללמוד עוד על המידע החשוב להם. האפליקציה תאפשר לאוהדי הספורט לעשות את זה ותסייע להם להיכנס לרוח התחרות ולגלות עובדות מרתקות לאורך הדרך".

קישור לאפליקציה של קליק ויו:  www.qlikview.com/global-games-app

הנתונים לאפליקציה מסופקים באמצעות Infostrada Sports

QlikView ישראל הינה הנציגה הבלעדית של QlikView בארץ מזה עשור ומשרתת למעלה מ-650 לקוחות.

אתר קליק ויו ישראל