אתר BUY2USA משיק שירות חדש תחת השם "קונים עבורך באמזון" אשר באמצעותו הלקוח יכול להזמין מוצרים מאתר אמזון ולדעת מה המחיר הסופי שישלם עבור המוצר כולל מיסים ומשלוחshop4u על מנת לקנות בשירות, גולשים באתר אמזון, אתר קניות האון ליין הגדול בארצות הברית, מוצאים מוצר אטרקטיבי, מעתיקים את הקישור של המוצר לשירות "קונים עבורך באמזון", מקבלים מחיר סופי עד הארץ ומבצעים את הרכישה באמצעות BUY2USA. התשלום נעשה בשקלים, ניתן אף לשלם בכרטיס אשראי ישראלי וב-PayPal לנוחות הלקוח (אפשרות זו אינה קיימת לרוכשים ישירות באמזון), ללא חיובים נוספים.

ירון בן אלי, מנכ"ל אתר BUY2USA: "השירות החדש הוא למעשה שדרוג משמעותי של אתר BUY2USA. עד היום אפשרנו רכישת מוצרים במחיר סופי מחנות המוצרים החמים שבאתר שבה מגוון של מאות מוצרים. מעתה אנו מאפשרים ללקוחות להזמין מוצרים שמעניינים אותם מתוך המגוון האינסופי אותו מציע אתר אמזון. אנו יכולים להתחייב בפני הלקוח המעוניין לרכוש מוצר על מחיר סופי הכולל עלויות מיסים ושילוח עד הבית, הלקוח לא צריך "לשבור את הראש" בניסיון לעקוב ולהבין את השינויים בתחום הייבוא, או את שער הדולר - אנו מציעים לו פיתרון כולל ונוח לביצוע הרכישה. עוד יתרון בולט בהזמנה באמצעות BUY2USA הוא שאין "הפתעות" תשלום שמתגלות לאחר הגעת החבילה לארץ, כפי שנהוג אצל גורמים אחרים המבצעים שילוח, אנחנו נותנים וודאות במחיר".


בן אלי הוסיף "השירות החדש הושק עם אתר אמזון שכן הוא האתר המבוקש ביותר בקרב קהל הגולשים שלנו. באתר BUY2USA קיים מחשבון עלויות יבוא מאתר אמזון שבו נערכו אלפי חיפושים מידי יום המשקפים את רמת העניין בקרב הישראלים ברכישות באמזון, כמו את רמת חוסר הוודאות לגבי מחיר הרכישות בפועל. בכוונתנו להרחיב את שירות קונים עבורך בהמשך לאתרי קניות נוספים. אנו משוכנעים שמדובר בשירות מהפכני שיחולל מהפיכה בתרבות קניות האון ליין בישראל".

כתובת השירות: https://usa.buy2.co.il/BUY2USA/amazon

צילום יחסי ציבור