כללית שירותי בריאות משיקה שירות חדש ומתקדם באתר: מפה אינטראקטיבית המציגה בצורה פשוטה וויזואלית את כל המרפאות, המרכזים הרפואיים ובתי המרקחת של כללית ברדיוס הקרוב לכתובת הרצויהclalit18213 השירות החדש מאפשר ללקוחות ולגולשים באתר להזין את מיקומם, או מיקום נבחר אחר, ולקבל נקודות ציון וכתובות של כל השירותים הרפואיים הקרובים למקום הימצאותם, קישור לספר השירות והוראות הגעה למרפאה הרצויה. השקת הכלי הדיגיטלי הוא המשך ישיר לשינוי השירות אותו מובילה כללית בשנתיים האחרונות, עם הוספת שירותים דיגיטליים בלעדיים כגון רופאי ילדים און-ליין, יועצת הנקה און-ליין, אפליקציות למובייל ומגוון שירותים שנועדו להנגיש את שירותי הרפואה ללקוח בכל זמן ובכל מקום.

לדברי סמנכ"ל חטיבת השירות, עופר חברוני: "ממחקרים שערכנו זיהינו צורך אצל לקוחות המחפשים זמינות ונגישות מרבית לשירותי בריאות בקרבת הבית. כארגון בריאות המוביל במדינה, עם 1,400 מרפאות בפריסה ארצית, 420 בתי מרקחת ועוד עשרות מרכזים מקצועיים, כללית היחידה שעומדת מאחורי האמירה כי אנחנו נמצאים בכל שכונה בישראל" חברוני מוסיף "בשנים האחרונות פעלנו במקביל להרחבת השירותים גם לזירה הדיגיטלית כך שהלקוחות יוכלו ליהנות מהשירות הטוב ביותר בין אם יבחרו ללכת למרפאה הקרובה או לקבל שירות באמצעות הכלים הדיגיטליים. הכלי הדיגיטלי החדש יהפוך את חיפוש המרפאה למהיר ויעיל הרבה יותר."

את השקת השירות מלווה קמפיין בכיכובם של חמודי ומשפחתו ההופכים לגיבורים בסדרה קומית משעשעת בשם "חמודי'ס". לבית משפחת חמודיס מגיעה כוכבת אורחת, אביבית בר-זוהר כדמות מאוירת שהוזמנה לעשות בייביסיטר לחמודי כשההורים קופצים לרופא. הקמפיין מתמקד בהצגת הפריסה הרחבה של מרפאות כללית בארץ ומשיק סדרה של מהלכים שנועדו להדגיש את מובילות כללית על פני המתחרים בכל הפרמטרים, תחת השפה של הסיטקום.

לינק לשירות:  https://clalit-info.co.il/campaigns/leyadhabait/index.aspx?ref=clalit&toolid=ZMWYJQ&media=clalit_329x158