מטריקס, באמצעות מרכז התמחות מטריקס דיגיטל, הטמיעה באתר האינטרנט של מכבי תנועה עולמית מערכת להעברת שידורי  Video on Demand לקראת המכביה 2013matrix vod באמצעות שידורי ה- VOD תשתף מכבי תנועה עולמית את קהל הצופים וחברי התנועה ברחבי העולם בפעילות התנועה בארץ ובעולם ובהכנות הרבות לקראת המכביה 2013, במטרה ליצור תחושה של מעורבות, שותפות ושייכות.

במסגרת הפרוייקט, שארך חודש ימים, הטמיעה מטריקס באתר מכבי תנועה עולמית את פלטפורמת ה- CDN (Content Delivery Network ) שלה בשילוב עם נגן מדיה ייחודי שפותח על ידה ומבוסס על טכנולוגיית FLASH. פלטפורמת ה- CDN הינה מתקדמת ביותר ומאפשרת להפיץ תכנים ברחבי הרשת אל משתמשי הקצה בצורה קלה ומהירה לתפעול. באמצעות פלטפורמה זו תפיץ מכבי תנועה עולמית מהדורות וידאו מיוחדות לכ- 400,000 חברי התנועה בכ- 60 מדינות ברחבי העולם. מהדורות הוידאו יהיו זמינות גם לקהל הרחב דרך אתר האינטרנט של מכבי תנועה עולמית. המהדורות יופקו על ידי מכבי תנועה עולמית אחת לחודש וישודרו החל מהחודש הקרוב עד לפתיחת המכביה ולאחריה. הפרוייקט הוא פועל יוצא של צרכי מכבי תנועה העולמית ופרי יוזמה של סגן יו"ר התנועה ויו"ר ועדת יחסי הציבור, איתמר הרמן.

לדברי איל טיברגר, מנכ"ל מכבי תנועה עולמית והמכביה: "ההתפתחויות הטכנולוגיות לצד השימוש ההולך וגובר בשידורי VOD במסגרת אירועי ספורט גדולים, כדוגמת המכביה, הביאו אותנו למסקנה שזו פלטפורמה והזדמנות מצויינת עבורנו להציג ולשדר חדשות של פעילויות מכבי תנועה עולמית מן הארץ והעולם ובכלל זה המכביה. תכניי הוידאו, שיופקו על ידינו וישודרו באמצעות הפלטפורמה של מטריקס, יוכלו לחזק את הקשר שלנו ושל מדינת ישראל עם חברינו ברחבי העולם ולעורר עניין ומעורבות גבוהה יותר מצידם בפעילותינו בכלל ובמכביה בפרט. הבחירה בחברת מטריקס לפרוייקט היתה בזכות הניסיון והיכולת שלהם לספק לנו מענה מקצועי מקצה לקצה, התפור בהתאם לצרכינו תוך שילוב פתרון המספק חווית צפייה עשירה וייחודית. הפרוייקט בוצע בהצלחה ולשביעות רצוננו"

לדברי רונן חן, מנהל פעילות CDN במטריקס, "היכולת שלנו להציע פתרון מקצועי המשלב את פלטפורמת CDN יחד עם נגן הוידאו שפיתחנו במטריקס, שהינו מתקדם ביותר בתחום המדיה הדיגיטלית, מהווה יתרון מרכזי וייחודי שלנו בהצעת פתרונות VOD לחברות וארגונים. בנוסף, המודל הכספי של הפרוייקט נבנה בצורה גמישה, בהתאם למספר הצפיות בפועל בתכניי ה- VOD. אנו שמחים על כך שמכבי תנועה עולמית בחרה בנו לפרוייקט חשוב זה ובטוחים כי הגולשים והצופים בשידורי ה- VOD יהיו שבעי רצון מהפעילות המשותפת."

לצפייה בתכניי ה- VOD ניתן להיכנס לאתר הבית של מכבי תנועה עולמית בכתובת:  http://maccabi.org


מטריקס, המעסיקה כ- 6,300 מקצועני ,IT הינה חברת טכנולוגיית המידע המובילה בשוק הישראלי. מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, פיתוח ויישום טכנולוגיות, פתרונות ומוצרי תוכנה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים מהעולם, שירותי תשתית, ייעוץ,Offshore , מיקור חוץ, בדיקות, הדרכה והטמעה ופתרונות חומרה מובילים. הייחודיות של מטריקס הינה בראייתה העסקית וביכולתה להתאים טכנולוגיות ופתרונות ללקוחותיה, הודות לשילוב שירותיים רוחביים של חטיבות הרוחב המספקות מענה מלא לניהול ומימוש פרויקט IT מקצה לקצה, שירותים על פי מגזרי שוק של החטיבות המגזריות, המספקות את הידע והניסיון בעולם התוכן של המגזר, והראיה העסקית ומרכזי ההתמחות המספקים את הניסיון, ההתמחות והפתרונות הטכנולוגים והאפליקטיביים.
עם לקוחותיה של מטריקס נמנים מאות גופים וחברות מהמובילים בישראל בתחומי התעשייה, מסחר, בנקאות ופיננסים, טלקום, בטחון, בריאות והמגזר הממשלתי ציבורי. מטריקס מדורגת כחברה שהכי כדאי לעבוד בה בתחום שירותי IT, עפ"י סקר BDI.

מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 100 ונסחרת גם במדד היוקרתי של החברות הגדולות המחלקות דיבידנד - תל דיב 20. מחזור המכירות של מטריקס במהלך שנת 2011 הגיע ל- 1.75 מיליארד שקל, הרווח הנקי הגיע ל- 96 מיליון שקל. חברות המחקר מדרגות את מטריקס במקום הראשון בענף שירותי התוכנה בישראל,STKI מדרגת את מטריקס בראש זו השנה השביעית ו- IDC מדרגת את מטריקס ראשונה זו השנה החמישית ברציפות.