בינת תקשורת מחשבים, מקבוצת רד- בינת, זכתה במכרז מסגרת של החשב הכללי (חשכ"ל) במשרד האוצר, לאספקת פתרון העברת תכני וידיאו בענן (Cloud Video Streaming) למשרדי הממשלהbinat2413 בינת תקשורת תספק במסגרת המכרז פלטפורמה ושירותי cloud video streaming להקמת פורטל וידאו ארגוני שישרת את כל משרדי הממשלה שיבחרו לפעול דרכו על מנת להפיץ תכני וידאו לאמצעי התקשורת או לציבור. במערך ממשל זמין - התקשוב הממשלתי הוחלט לרכז את כל פעילות העברת המסרים באמצעות תכני וידאו כחלק מפלטפורמה אחידה לטובת שיתוף הציבור, המכילה גם רכיבי ניו מדיה נוספים, ולהציעה לשימוש משרדי הממשלה וגופים הקשורים להם, זאת בניגוד למתרחש היום, כאשר כל משרד או גוף ממשלתי נוקט באסטרטגיה שונה בכל הקשור להעברת מסרי וידאו. פלטפורמת הווידאו החדשה שמקימה בינת תקשורת עבור גופי הממשלה תהווה למעשה מעין "YouTube ממשלתי", שבאמצעותו יוכלו הגופים להעלות תכני וידאו מתוך מסיבות עיתונאים, סרטי תדמית וכל תוכן וידאו רלוונטי אחר.

הפלטפורמה תשמש גם כארכיון נגיש לחיפוש תכני וידאו מהעבר, אך גם לצורך העברת שידורים חיים מאירועים שיקיימו הגופים הממשלתיים. בינת תקשורת תספק לגופים הממשלתיים שידור ואחסון מאובטח של התוכן, הצגת נתוני אנליטיקה מדויקים יותר ושיפור חווית המשתמש והנגישות לקהל הרחב.

ביקור הנשיא האמריקאי, ברק אובמה, יועבר בשידור ישיר על גבי פלטפורמה זו באתר ראש הממשלה ובעמוד הפייסבוק של משרד ראש הממשלה. כ-14 שעות שידור יועברו בעת התרחשותן, ויהיו זמינות לצפיה לפי דרישה (VOD) לאחר מכן.
אופיר בן אבי, מנהל ממשל זמין: "פלטפורמת השידור הינה חלק ממערכת "ממשל פתוח -GOVSHARE " שממשל זמין ומטה התקשוב מעמידים לרשות שרי הממשלה החדשים ומשרדיהם, במטרה לאפשר לנבחרי הציבור ליצור ולשמר קשר בלתי אמצעי עם האזרחים".
ניר אליה, ראש חטיבת מכירות מחשוב ענן, בינת תקשורת מחשבים: "אנו מאמינים כי בעידן בו הממשלה הציבה לה כמטרה לייצר זמינות ונגישות של המידע לאזרחים, תוכל בינת יחד עם ממשל זמין לממש חזון זה באמצעות הנגשת תכני הוידאו לציבור, מכל מקום, בכל שעה ומכל מכשיר. בינת תקשורת מחשבים גאה להוביל פיתרון טכנולוגי זה לטובת ממשלת ישראל ושלוחותיה".

מערך ממשל זמין אמון על יזום והקמת פלטפורמות טכנולוגיות, ומוביל פרוייקטים בין משרדיים הקשורים לתקשורת בין משרדי הממשלה לציבור באמצעות טכנולוגיה בכלל ורשת האינטרנט בפרט. ממשל זמין, כספק שירותי האינטרנט (ISP) הממשלתי, מספק שירותי אירוח ליותר מ-600 אתרי אינטרנט ממשלתיים, הנהנים ממערך אבטחת מידע בסטנדרטים גבוהים, המפוקחים בידי שירות הביטחון הכללי. בנוסף, ממשל זמין מעניק שירותי אינטרנט נוספים למשרדי הממשלה כגון גלישה, דואר אלקטרוני וסינון דואר אלקטרוני. במסגרת הפלטפורמות המרכזיות ממשל זמין הקים ומנהל, בין השאר, את פלטפורמת התשלומים הממשלתית, שירות הטפסים הממשלתי ובקרוב גם פלטפורמת הסלולר.
אודות בינת תקשורת מחשבים

בינת תקשורת מחשבים, מקבוצת רד-בינת, מציעה ללקוחותיה שירותי יעוץ, תכנון, יישום והטמעה של פתרונות מקיפים בתחום רשתות התקשורת, מחשוב ואבטחת מידע. החברה מתמקדת בתחומי ה-IP, ענן ,קול, אודיו/ וידאו, אבטחה, יישומים ניידים, טלפוניה ומערכות מחשוב. על לקוחות החברה, שהוקמה בשנת 1975, נמנים מאות ארגונים בכל הגדלים, במגזרי הביטחון, התעשייה, הטלקום, התשתיות, הממשלה, הבריאות, התקשורת, הפיננסים, האקדמיה ועוד.

בינת תקשורת מחשבים מעסיקה מאות עובדים, ומביאה עמה לפרויקטים השונים את ניסיון האינטגרציה של חברות קבוצת בינת ואת יכולות פיתוח הטכנולוגיה של חברות קבוצת RAD. החברה היא שותף מוסמך בדרגות הגבוהות ביותר של ספקיות החומרה והתוכנה המובילות בעולם, בהן:Cisco, VMware, Polycom ,Symantec, Dell, HP, EMC, Microsoft, Juniper, McAfee ו-RAD Group.

אתר החברה: www.bynet.co.il

דף הפייסבוק: http://www.facebook.com/bynetcom