רשת מלונות רימונים משיקה אתר מובייל - סלולרי חדשני ומתקדם שיכיל אופציות רבות כגון: פרטים על מלונות הרשת, עדכון מבצעים וביצוע הזמנה און ליין. בנוסף, יציג האתר חבילות אירוח מיוחדות המתאימות לזוגות וכוללות מגוון פינוקים וטיפולי ספאrimonim22413
פונקציה נוספת וחדשנית באתר המובייל של רשת מלונות רימונים היא מבצעי "מהיום להיום" - המבצעים יתעדכנו מדי יום ויקנו עד 40 אחוז הנחה. כמו כן תתאפשר הזמנות לאורחים הנמצאים בסביבת המלון ומחפשים חדרים לאותו לילה. הפונקציה גם מאפשרת למלון למכור חדרים עד החדר האחרון ולבצע ניהול תשואה מתקדם המתאים לעולם הדיגיטלי המשתנה.

על פי סקר של חברת TNS 55.5 אחוז מהנופשים הישראלים בודקים את החופשה הבאה שלהם קודם כל ברשת האינטרנט. בשנים האחרונות חלה עלייה חדה מאד בשימוש בסמארטפונים, גם על חשבון שימוש במחשבים הביתיים והניידים. נתוני הגלישה מהמובייל באתר עלו מאד ולאור החשיבות הגדולה של הנושא, הוחלט ברשת מלונות רימונים על השקת אתר מותאם מובייל בהקדם האפשרי. את פיתוח אתר המובייל הובילו מחלקות האינטרנט וה IT של רימונים בשיתוף חברת סילברטרוול והמעצב ירון שגיא.

לדברי ענת אהרון, סמנכ"ל שיווק ומכירות רשת מלונות רימונים: "הרשת גאה להשיק את אתר המובייל החדש. האתר יוכל לעזור ללקוחות שמעוניינים להגיע למבחר מלונות הרשת בביצוע הזמנה און ליין, בדיקת בתי המלון המועדפים עליהם ועדכון מבצעים און ליין".

רשת מלונות רימונים, מקבוצת הכשרת הישוב, מצויה בתהליכי גדילה משמעותיים- מצבת החדרים יותר מהוכפלה בשלוש השנים האחרונות ומונה כיום כ - 2,000 חדרים. הרשת מונה 10 בתי מלון מובילים ביניהם- "רימונים גלי כנרת"- מלון בוטיק המונה 120 חדרים וממוקם על שפת הכנרת, "רימונים אילת", המונה 277 חדרים וממוקם בלב אזור התיירות והבילויים של אילת, "רויאל רימונים" בים המלח המונה כ- 400 חדרי אירוח גדולים ומרווחים הפונים לנופים מרהיבים של ים המלח, מדבר יהודה והרי מואב, ו"רות רימונים" בלב מושבת האומנים בצפת ובו 77 חדרים.