פלאפון משיקה לראשונה בישראל מיני לפטופים בעלי מודם סלולרי מובנה של LG. לרגל ההשקה מציעה פלאפון מיני לפטופ מדגם במתנה למצטרפים לחבילת גלישה בנפח 20 ג'יגה בייט במחיר 189 שקל לחודש  lg laptop המיני לפטופים החדשים של LG שמשווקים בלעדית בפלאפון, מאפשרים גלישה בכל מקום ללא צורך במודם חיצוני או בהתחברות לספק אינטרנט ולתשתית. לרגל ההשקה יינתן המיני לפטופ במתנה (בחיוב זיכוי) למצטרפים לחבילת גלישה שבמבצע.המיני לפטופ של LG מדגם X110, הכולל מסך בגודל "10, מערכת הפעלה של מיקרוסופט XP ,כונן קשיח בנפח GB160 וסוללת 6 תאים, ימכר בפלאפון ב-89 ₪ לחודש למשך 36 חודשים, בהצטרפות לחבילת גלישה של GB20 בסך 189 שקל לחודש למשך 18 חודשים. לרגל ההשקה יינתן המיני לפטופ במתנה, בחיוב זיכוי של 89 שקל בחודש, למצטרפים לחבילת גלישה.

לדברי רונית אפשטיין, מנהלת אגף ציוד קצה בפלאפון "בחודשים האחרונים יצאה פלאפון במספר מבצעים אשר שילבו נטסטיק ומחשב נייד במתנה לרוכשים מכשיר נטסטיק. במסגרת המבצעים חולקו אלפי מחשבים ניידים למצטרפים לפלאפון ולאור הביקושים החלטנו לשווק גם מחשבים ניידים, הכוללים מודם פנימי מובנה וSIM גם בנקודות המכירה של פלאפון. 

אפשטיין הוסיפה, כי "קיים דמיון רב בין מכירות מכשירים סלולריים למחשבים ניידים שכן בשני המקרים הלקוח מבקש זמינות וניידות מקסימלית, ולכן היה אך טבעי שנכנס לקטגוריה זו עם השקת הרשת החדשה המאפשרת מהירות מקסימלית בהורדת דאטה.

יעל רוט, מנהלת השיווק של קבוצת ח.י. יבואני LG: "ניידות היא שם המשחק היום, ואין ספק שהודות לרשת החדשה של פלאפון, בשילוב מחשבי המיני לפטופ בעלי המודם הפנימי של LG - הצרכן ייהנה מזמינות מקסימלית ויכולת עבודה בכל מקום".