חברת פלאפון עלתה לגמר בתחרות הבינלאומית היוקרתית Meffys עם אפליקציית הטלוויזיה בסלולר שהשיקה לפני מספר שבועות SUPER TV. בתחרות, אשר תתקיים בלונדון ב-23 ביוני supertv
זה הפעם השישית, ישתתפו מעל 60 מדינות אשר הציגו מאות אפליקציות תוכן שונות בסלולר. פלאפון, ביחד עם SUPER TV נמנית עם 5 המועמדות הסופיות בתחרות, בקטגוריית אפליקציות תוכן. בין המועמדות הנוספות בקטגוריה נמצאות Open Software, Orange UK, ו - Social Gaming Network.


לדברי גיא באומן, סמנכ"ל התוכן והמוצרים בפלאפון: "אנו גאים להכלל בין המועמדים הסופיים לפרס Meffys .  לא בכל יום ניתן ליצר חדשנות מהותית בתחום כה דינמי ואני שמח שנרתמנו יחד עם שותפים טובים למשימה המאתגרת". לדבריו, הקבוצה הרב-לאומית שפיחתה את סופר טי.וי מינפה את חזית הטכנולוגיה כדי ליצר עבור לקוחות פלאפון חווית טלויזיה איכותית, מהנה ונוחה לשימוש, על גבי פלטפורמה חדשנית. אנחנו בפלאפון נמשיך לשאוף ליצר חדשנות בתחומים מעניינים תוך יצירת שיתופי פעולה עם שותפים מובילים בתחומם".  


Meffys הינה הסמן הרשמי של תעשיית התוכן בסלולר, במדידת ההצלחה וההכרה בחדשנות. התחרות הבינלאומית מתקיימת זו השנה השישית בלונדון, ומכבדת את שחקני הטלפוניה הסלולרית המובילים בעולם בפרסים יקרי ערך וביוקרה. השנה, הציגו מועמדותן לתחרות מעל 60 מדינות עם מאות אפליקציות תוכן סלולרי שונות, אותם שפטו 43 כתבים ואנאליסטים. באירוע ההכרזה על הזוכים, אשר יתקיים ב-23 ביוני, ישתתפו מאות מבכירי תעשיית הסלולר המשפיעים ביותר בעולם.


SUPER TV של פלאפון, אשר הושק באופן רשמי לפני מספר שבועות, הוא ממשק מולטימדיה אשר פותח בשיתוף   ERICSSON העולמית, חברת ממשק המשתמש האיטלקית BEEWEEB וחברת העיצוב "בלורה" הישראלית. בימים אלה היא מוצעת חינם בחודש הראשון במרבית מכשירי ה-HIGH SPEED GSM. לאחר מכן תעלה צפיה בתכנים 9.9 שקל לחודש לבעלי חבילות הטלוויזיה בפלאפון.


SUPER TV מציג שלושה עולמות תוכן: טלוויזיה, מוסיקה ו-VOD, כאשר בכל אחד מהם עשרות ערוצים הכוללים אלפי תכנים, המבוססים על הסכמים עם גופי המדיה הגדולים בארץ ובעולם: קשת, רשת, חברת החדשות, ערוץ 10, יס, הוט, ענני תקשורת, מדיה מוסט, VIACOM,  UNIVERSAL, TURNER, WARNER ועוד. SUPER TV  מציע ללקוחות פלאפון את חווית הצפיה האיכותית ביותר כיום בדור 3.75 ומוטמע במרבית מכשירי הHSPA של פלאפון.  הממשק הגרפי מעוצב וייחודי, ומאפשר EPG, ניווט בין ספריות, זפזופ מהיר וצפיה בלוח מישדרים עדכני. SUPER TV פועל באיכות HD, משדר בסטרימינג בפורמט וידאו 264 .H, בקצב של KB 192 וברזולוציה של .QVGA