סלקום מרחיבה את פעילותה לעולמות תוכן נוספים בסלולר ומציעה ללקוחותיה חוויה של Entertainment  בכל התחומים כדוגמת תחום המשחקים, האינטרנט הפקות מקור, מוסיקה ווידאו
בתחום עולם המשחקים, סלקום השיקה בימים אלה, לראשונה בישראל, את אפליקציית התוכן המתקדמת Hoot - אפליקציה חדשנית וייחודית, המאפשרת המשך שימוש בתוכנות ובמשחקים מהמחשב הביתי - למסך הסלולר.

בעזרת האפליקציה, המשתמש יוכל להתחבר דרך המכשיר הסלולרי למחשב האישי שלו ולהמשיך להפעיל אותו מרחוק ולשמור על חוויית המחשב הנייח מכל מקום .עדי כהן, סמנכ"ל השיווק: "בעולם הדינאמי בו אנו חיים, כאשר בכל רגע מושק משחק PC חדש, חיפשנו אפליקציה שתקצר את משך זמן ההתאמה של המשחק מהמחשב לגרסה הסלולרית. השימוש ב Hoot מאפשר ליהנות בסלולר מהמשחקים החמים ביותר, מייד עם הוצאתם לשוק".


לאתר מתווסף אמולטור של משחק בסלולר- אפליקציה באתר שמדמה משחק בסלולר בחינם למספר דקות- האמלוטור מאפשר להתנסות במשחקים לפני הרכישה וכך ליצור חוויה ממשית ללקוח.

במקביל, החברה השיקה חנות משחקי סלולר של חברת  EA במודל unlimited בפורמט השכרה, חברת EA הינה חברת המשחקים הגדולה בעולם ובעלת הזכויות לסלולר על משחקים כמו: פיפ"א, טטריס, מונופול, "ניד פור ספיד" ועוד.סלקום מציעה ללקוחותיה מודל unlimited של משחקי EA בפורמט השכרה במחיר חדירה של 19.90 ש"ח לחודש בלבד. משתמשים שירשמו לחנות יוכלו להוריד את כל המשחקים בחנות ואף להתעדכן במשחקים החדשים שעולים לחנות כל חודש. במסגרת שדרוג אזור המשחקים באתר סלקום, האתר יחולק לפי קטגוריות של שחקנים מתחילים,בינוניים ומכורים כבדים.

שירות Hoot בעלות של 19.90 ש"ח לחודש וכולל תעבורת נתונים ללא הגבלה- - לקוחות המצטרפים לשירות ייהנו מחודש ראשון חינם. השימוש באמולטור הוא חינמי ללא צורך בהרשמה מוקדמת לאתר סלקום. שירות משחקי EA במחיר חדירה של 19.9 שקל לחודש מודל unlimited בפורמט השכרה.

עמוד Hoot באתר סלקום