יורוקום, נציגת NOKIA בישראל, הודיעה כי בחרה בוואלה! להיות הפלטפורמה המקוונת המרכזית לקידום OVI Store - חנות היישומים והתוכן של Nokia המציעה אלפי אפליקציות ותכנים המיועדים לבעלי מכשירי Nokia

במסגרת שיתוף הפעולה, הוקם בוואלה! אזור ייעודי המציג בעברית את האפליקציות והתכנים הפופולאריים ביותר ב OVI בתחומים שונים כגון פנאי, מוסיקה, עסקים, משחקים, ערכות נושא ועוד - הניתנים להורדה ישירה למכשיר הנייד ולמחשב ה-PC בתשלום ובחינם.


יישומי הסלולר המוצעים מוצגים בעברית ומכניסים את הגולש ישירות לעמוד האפליקציה הנבחרת בחנות היישומים של נוקיה. אילן גרינבוים, מנכ"ל יורוקום נציגת Nokia בישראל: "מדובר בשיתוף פעולה טבעי בין שני מותגים מובילים בתחומם. פעילות זו תעניק למשתמשי Nokia את חווית הסלולר המתקדמת ביותר, תוך חשיפה למגוון התכנים והאפליקציות בחנות ה-OVI Store".

אילן ישועה, מנכ"ל וואלה!: "אנו מברכים על כך שיורוקום Nokia בחרה בוואלה! להיות הפלטפורמה לחנות האפליקציות הסלולריות שלה. מכשירי Nokia חולשים כיום על  כ-50 אחוז  משוק מכשירי הסלולר בישראל, כך שהנוכחות של OVI Store בפורטל האינטרנט המוביל בישראל תאפשר להביא את OVI למרבית הצרכנים בישראל."

OVI Store הינה פלטפורמת אינטרנט רחבה ביותר הכוללת אלפים מהשמות הגדולים ביותר בתעשיית התוכן הסלולרי, לצד מפתחי יישומים עצמאיים כאשר תכנים רבים ניתנים להורדה ללא תשלום. ה- Ovi store  של  Nokia זמינה ב-180 מדינות  ובה מיגוון רחב של אפליקציות המתאימות ללמעלה מ-100 דגמי Nokia. חנות ה- OVI פתוחה לכלל דגמי NOKIA וניתן למצוא בה בין השאר אפליקציות סלולריות, קטעי וידאו ועוד המוצעים בחלקם הגדול ללא תשלום.

את האפליקציות מציעות חברות המובילות בתחום, כמו גם מפתחים עצמאים אשר יכולים לפתח אפליקציה באמצעות כלי פיתוח ידידותיים ואוניברסלים שמציעה Nokia , להעלות אותה ל-OVi store ולהציעה למאות מליונים של משתמשים ברחבי העולם. כבר היום, חודשים ספורים בלבד מאז פתיחתה של החנות, מוצעות בה אפליקציות של מפתחים ישראלים אשר הבינו את הפוטנציאל העצום ב OVI STORE המאפשרת להם פלטפורמה עצומה לחשיפת האפליקציות שהם פיתחו למיליונים רבים של משתמשי NOKIA בעולם

לקוחות יכולים לבקר באתר Store.ovi.com באמצעות המחשב האישי או מכשיר ה-Nokia שברשותם ולהתחיל מייד בהורדה של אפליקציות ותכנים סלולאריים, ובכך להעשיר את חווית השימוש הסלולארית שלהם.