Orange יוצאת במהלך חדשני וראשון מסוגו בארץ, המעודד פעילות קהילתית  בקרב צעירים בשילוב מוסיקה בסיומו תיערך הופעה חד פעמית של הזמרת הבינלאומית RIHANNA להופעה יוזמנו לקוחות orange הצעירים (גילאי 16-26) אשר יתנדבו באחת מהפעילויות המוצעות. המופע יתקיים ביום א' ה-30 במאי 2010 בשעה 20:00 באצטדיון בלומפילד בתל אביב-יפו

מדובר בפרויקט ההתנדבות הגדול מסוגו בישראל, מעל -200 פעילויות התנדבות, מעל -10,000 מתנדבים בכ-70 אתרים ברחבי הארץ, כ -40,000 שעות התנדבות במהלך 10 שבועות. לטובת הפרויקט, הוקם אתר הרשמה ייעודי בכתובת orangerockcorps.co.il ובו מלוא הפרטים אודות מגוון הפעילויות, מיקום מדויק, מועדי ושעות הפעילויות. בנוסף, כל הפעילויות, הסיפורים והחוויות באמצעות תמונות, סרטוני וידאו, בלוגים, וקישורים  ב- facebook של orange- orange-Israel-fan page


דוד אבנר, מנכ"ל פרטנר, אמר כי "היום אנו מציגים פרויקט שמשלב עידוד מעורבות קהילתית בקרב צעירים וחיזוק הקשר ביןorange  ובין קהל לקוחותיה. הפרויקט מעניק לצעירים הזדמנות לגעת במוקדי נזקקות בחברה הישראלית, לחוות את הסיפוק שבנתינה, וליהנות מהזמנה להשתתפות במופע הסיום של הפרויקט, הופעתה של הזמרת הבינלאומית ריהאנה"."אנו מוסיפים נדבך נוסף בדיאלוג עם הלקוחות הצעירים שלנו ותורמים את תרומתנו כדי ליצור חברה טובה יותר", ציין דוד אבנר, "הדבר חיוני כדי לחזק את חוסננו החברתי".

"פרטנר, כחברה המשרתת למעלה מ- 3 מיליון לקוחות ומעסיקה יותר מ- 6500 עובדים, רואה עצמה מחויבת לקהילה בה היא פועלת ותמשיך גם בעתיד בפעילות מגוונת למען הקהילה".

ארז פז, סמנכ"ל השיווק והתוכן בפרטנר, ציין כי "היום נכנס רובד נוסף לפעילות השיווקית. orange   כמותג מוביל משנה את הנוסחה לפיה מוסיקה היא אמצעי הקשר של המותג עם הצעירים ומכניסה ערך נוסף, הערך החברתי.

בשנים האחרונות, עם חדירתן של הרשתות החברתיות לחיי כולם, ובייחוד לאלו של הצעירים, נזנח המודל של "אני" ואומץ המודל של "אנחנו". orange שזיהתה מגמה זו ופעלה ברובד המוצרי והתוכני לתת מענה לצורך זה, הפכה את הערך "אישי" ל"קהילתי".

אנו מזהים אצל החברה כולה ואצל הצעירים בפרט רצון לנתינה ולדאגה לרווחת הסביבה, עם קושי ליישם זאת במהלך שגרת היומיום העמוסה.

ההבנה הזאת שינתה לחלוטין את התפיסה בעבודת ההכנה השיווקית. חיפשנו איך אנו מסייעים לקהל היעד שלנו להגשים רצון שמקנה לו תחושת סיפוק, לפעול למען החברה וגם להמשיך ולבסס אהדה אמיתית למותג.   אנו מאמינים כי מהלך זה יהווה ציון דרך משמעותי באופן בו נראה מהלכים שיווקיים ארוכי טווח שמטרתם לייצר נאמנות לקוחות".
במחקרים שערכה פרטנר בקרב מדגם מייצג של 500 בני נוער וצעירים בגילאי 16-26 עולה:

כ-75 אחוז מבני הנוער בישראל, מעוניינים להתנדב. הצעירים ציינו כי הם ממתינים להזדמנות זמינה ונגישה עבורם.

בני הנוער הביעו עניין בהתנדבות באזור מגוריהם.


על orange RockCorps

הפרויקט מיועד לבני נוער וצעירים בגילאי 16-26.

הפרויקט הייחודי מאגד את כוחה של המוסיקה, הקהילה וההתנדבות ומאפשר לצעירים לגלות דרכים פשוטות באמצעותן יוכלו לתרום.

מיזםorange rockcorps  הוא שותפות בין orange לבין ארגון rockcorps הבינלאומי במטרה לעורר השראה בקרב אלפי צעירים ובני נוער לצאת משגרת יומם ולהתנדב למען הקהילה שלהם. כיצד משתתפים  בפעילות?

תורמים 4 שעות לטובת הקהילה.

כיצד?

החל מה - 10 במרץ 2010 ייפתח  אתר אינטרנט ייחודי  בכתובת orangerockcorps.co.il. לקוחות orange בגילאי 16-26 יוכלו להירשם לאחת מהפעילויות ההתנדבותיות המוצעות, בנות 4 שעות כל אחת. ההרשמה מתבצעת באתר, לפעילות ביום ובשעה הנקובים.

תהליך ההרשמה:

הלקוח ממלא את מס' orange  ומספר ת.ז.

לאחר אימות הפרטים נשלח קוד אימות בSMS-.

בפני הלקוח מוצגות מס' פעילויות עם תאריכים ומקומות שתואמות את בחירתו.

הלקוח בוחר את הפעילות המתאימה לו ומקבל אישור הרשמה עם הפרטים המלאים על הפעילות. הלקוח מזין את הקוד שקיבל ב-SMS, ממלא את פרטיו האישיים ובוחר את האזור וסוג הפעילות.

מייל תזכורת נשלח יום לפני הפעילות.

לרווחת המתנדבים, מצוינות דרכי ההגעה לכל אתר ואתר בצירוף מפה. ההגעה הינה עצמאית.

לאתרי התנדבות שאינם נגישים תאורגן הסעה.

בכל אתרי ההתנדבות יקדמו נציגיorange  ונציגי עמותת "רוח הטובה" את פניהם של הצעירים עם כובע, חולצה, כפפות עבודה, שתייה וכריך.

בסיום הפעילות יקבלו המתנדבים הזמנה להופעה של ריהאנה.

הפרויקטים ההתנדבותיים

הפרויקטים נבחרו באמצעות עמותת רוח טובה מקבוצת אריסון בתיאום עם עמותות, ארגונים חברתיים,  ומחלקות הרווחה בעיריות ובמועצות המקומיות. כ- 200 פרויקטים בתחומי איכות סביבה - סימון שבילים, ניקיון נחלים וחופים, גיזום יערות קק"ל, פעילות עם קק"ל, גינות אקולוגיות, סידור אריזה ומיון - אריזת וחלוקת מזון למשפחות מעוטות יכולת, מיון בגדים מיד שנייה וסידור מחסנים, צביעה וחידוש - צביעה וחידוש של מבנים קהילתיים ברחבי הארץ וגינון - בניית ערוגות, שתילת צמחים וגיזום במוסדות שונים.

הפרויקטים מתפרסים על פני 10 שבועות ויחלו ב- 18 במרץ ועד ה- 30 במאי .


ההופעה של ריהאנה - 30/5/2010


מופע ענק של הזמרת הבינלאומית ריהאנה יתקיים באצטדיון בלומפילד ביפו אל המופע יוזמנו כל המתנדבים בפרויקט.

המופע יתקיים ביום א'  ה-30 במאי 2010 בשעה 20:00 באצטדיון בלומפילד ביפו.

ארגון rockcorps

Rockcorps הינה חברה אמריקאית אשר הוקמה כארגון קהילתי ע"י 7 חברים חלקם מתחום הקהילה וחלקם מתחום המוסיקה. סטפאן גרין (CEO), גריידי לי (COO), היילי מופאט (מפיקה ראשית), כריס רובינסון (מנהל אומנותי) טובי גאראט (מפיק), פול אהנטר ונואל אייזנברג. החברה מתמחה בעידוד מעורבות חברתית בקרב צעירים באמצעות מוסיקה, תוך שהיא גורמת למתנדב להיראות "קול" ע"י יצירת חוויה חיובית לצעירים סביב התשוקה שלהם למוסיקה והסיפוק הנרכש כתוצאה מההתנדבות.

מאז הקמתה ארגנה  Rockcorps פעילויות מגוונות ברחבי ארה"ב בין היתר ב: ניו-יורק, לוס-אנג'לס, אטלנטה, אוקלנד, יוסטון, שיקגו, פורטלנד (אורגון), בולטימור, וושינגטון דיסי ומיאמי ומתנדבים רבים זכו לקחת חלק בפעילות התנדבות ובהופעות של אמנים מובילים כדוגמת:  Kanye West. Travis Barker ,Nelly  KelisYoung Jeezy   ועוד .....

בשנת 2008 חברה Rockcorps ל- orange אנגליה וערכה פעילות התנדבותית רחבה בבריטניה עם הזמרת Lady Gaga, ועם הכוכבים:  Nelly, Nas, Ludachris, John Legenend, Razozlight ועוד. בשנת-2009 פעלה Rockcorps עם orange צרפת ובמסגרת הפעילות הופיעו האומנים הנחשבים: Busta Rhymes, Akon, David Guetta, Kelly Rowland ועוד. כיום Rockcorps פועלת בשיתוף עם למעלה מ - 450 ארגוני התנדבות וצדקה  בארה"ב ובאירופה.


ארגון רוח טובה


עמותת "רוח טובה" הוקמה מתוך הצורך לחבר בין אנשים דרך מעשי התנדבות, לעודד את רוח ההתנדבות והנתינה בחברה הישראלית ולהוות כתובת לכל אדם המעוניין להתנדב ולתת, ולכל אדם או ארגון המבקשים סיוע. "רוח טובה" פועלת בתמיכת הקרן המשפחתית על-שם תד אריסון, כחלק מקבוצת אריסון. יו"ר העמותה הוא מר רפי אלול. העמותה עובדת בשילוב אלפי פרויקטים, עמותות ויחידות ההתנדבות ברשויות המקומיות ומקשרת בין צרכי התנדבות לבין מתנדבים המבקשים להתנדב, תוך יישום רצונות של תרומה ונתינה של האדם למען זולתו, לפי כישוריו, הידע שלו, זמנו ויכולתו.

כיום העמותה הנה מרכז ארצי והגוף המוביל בישראל בתחום הנגשת מידע לגבי התנדבות ומתמחה בחיבור בין אנשים המבקשים להתנדב לאנשים ולסביבה הזקוקים להם.  כגוף המוביל בישראל בתחום ההתנדבות, רוח טובה מהווה כתובת לכל אדם המבקש לקחת חלק ביוזמות חברתיות.