ברס אלקטרה, נציגת סוני אריקסון בישראל משיקה את ה- Vivaz עם אפליקציית המוזיקה החברתית TuneWiki של חברת הסטארט-אפ הישראלית הנושאת את אותו שם. ה-  Vivazהינו חלק מסדרת מוצרי ה- Entertainment Unlimited של החברה, השמים דגש על יכולות מולטימדיה ובידור

בקרוב תטמיע ברס אלקטרה את היישום גם בדגמים נוספים, בהם ה- Cedar שהשקתו מתוכננת לנובמבר הקרוב.

 

 

Tunewiki הינו יישום המעשיר את חוויית המוסיקה ומציע מספר שירותים: תמלול שירים וסנכרון מילים לקטע מוסיקה, וידאו או רדיו, קבלת תרגום אוטומטי של מילות 3 מליון שירים ל-40 שפות כאשר את התרגום מספקת קהילת הגולשים. כיישום חברתי, מאפשר Tunewiki מציאת המלצות מוסיקה בין חברים וזרים. כמו כן Tunewiki מאפשר לדעת לאיזו מוזיקה אנשים מאזינים כרגע ברחבי העולם באמצעות מיפוי המבוסס מיקום, ומעדכן על פופולאריות שיר או אמן באמצעות דירוג טופ 50 עדכני. בנוסף מציעה Tunewiki נגן מוזיקה מתקדם המאפשר להצמיד מילים לשירים השמורים במכשיר הסלולר, לחפש שירים ב-YouTube ולשמוע שירים באמצעות תחנות רדיו מקוונות.  Tunewiki הושק בינואר 2008 ומאז הורד ליותר מ-6 מליון מכשירי סלולר בעולם.

 

 

מיקי ברקן, מנכ"ל ברס אלקטרה יבואנית סוני אריקסון לישראל מסר כי "סוני אריקסון ממשיכה לשים דגש על חוויית משתמש מבדרת ועשירה במכשיריה. Tunewiki המאפשר שימוש מהנה ואינטראקטיבי במוסיקה, מצטרף לקיצורי דרך נוספים הקיימים ב- Vivaz: את סרטוני ה-HD והתמונות האיכותיות שניתן לצלם במכשיר אפשר להעלות ישירות ל- YouTube או לפיקאסה בלחיצת כפתור מהירה, זאת לצד קיצורי דרך לפייסבוק ולטוויטר ול- SNAPTU" והוסיף כי "כנציגות ישראלית של חברה גלובלית, חשוב לנו לעודד את תעשיית הטלקום המקומית ולהציע לה חלון ליצרנים העולמיים".

 

רני כהן, מנכ"ל Tunewiki מסר כי " Tunewikiמשנה את הדרך בה אנשים צורכים מוסיקה בסלולרי שלהם והופך את המוסיקה לחוויה חברתית ללא גבולות, על ידי שיתוף הקהילה בתרומה לתוכן, ובהצגת מפות מוסיקה וטבלאות מצעדים עולמיות. שיתוף הפעולה עם סוני אריקסון בישראל, יאפשר לאלפי אנשים נוספים להיחשף לעולמות מוסיקה חדשים".

 

מכשיר ה- Vivaz, הינו להיט עולמי עם מסך מגע בגודל 3.2 אינטש, מצלמת HD ומערכת ההפעלה Symbian S60. מצלמת ה- HD של ה-  Vivaz מאפשרת צילום וידאו איכותי ב- 720P ב-24 פריימים לשנייה עם מקש יעודי לצילום וידאו, לצד צילום תמונות סטילס איכותיות ב-8.1 מגה פיקסל עם פוקוס אוטומטי, מייצב תמונה וזיהוי פנים וחיוך איכותי. עוד מגיע המכשיר עם קישוריות בלוטות', WiFi, יציאת VGA לחיבור למסך הטלוויזיה, רדיו FM וכן עם יישום TrackID™ המאפשר להקליט מספר שניות מקטע מוזיקלי המושמע ברדיו או מכל מקור אחר, לשלוח אותו לאתר האינטרנט של החברה ולקבל בחזרה את שם האמן ושם השיר.