אתר הלוחות Winwin מבית ידיעות אחרונות משיק היום את אפליקציית ה"נדל"ן החדש" שלו למכשירי האייפון

הלוח, שהשיק לפני חודשים אחדים את האפליקציה החדשה והמתקדמת שלו למכשירי האייפון והאנדרואיד באמצעותה יכולים הגולשים לבצע חיפוש ולפרסם מודעות במגוון זירות כמו הרכב, היד השנייה והנדל"ן, פונה כעת לקהל מחפשי הדירות החדשות ומשיק אפליקציה שתקל עליהם את החיפוש ויהפוך אותו לפשוט ונוח הרבה יותר.

 

לדברי יובל אטד, מנכ"ל לוח Winwin: כחלק מגישתנו ,אנו שואפים להנגיש את השירותים שאנו מציעים באתר בפלטפורמות נוספות ובאופן כזה שיאפשר לצרכן למצוא את מבוקשו בכל מקום וזמן שיבחר. בעקבות החידושים והפיתוחים האחרונים שלנו ומעצם היותנו אוטוריטה בתחום הנדל"ן החלטנו הפעם להשיק מוצר נדל"ני טכנולוגי וזמין לכל הצרכנים שמעוניינים לקנות דירה בישראל זאת לאור ביקוש רב מצד קהל הגולשים שלנו. באמצעות אפליקציית הנדל"ן החדשה של Winwin יכולים כיום המשתמשים לקבל בלחיצת כפתור את כל המידע המפורט על פרויקטים חדשים המתאימים להם ע"פ סינון שהם יבחרו לבצע.


{loadposition adver1}
 

האפליקציה החדשה של Winwin מציגה את כל הפרויקטים ואת כל הקבלנים בדיוק כפי שהם מופיעים באתר "נדלן חדש" בלוח עצמו (סנכרון מלא), כולל אפשרות לחפש ולסנן את הפרויקטים לפי אזור בארץ, סוג הפרויקט, שם הקבלן ועוד.

כל פרויקט כולל את כל המידע הרלוונטי כולל: אודות הקבלן, אודות הפרויקט, גלריית תמונות וכמובן אפשרות לשלוח פרטי התקשרות לכל פרויקט שמגיעים ישירות למשרד המכירות.

 

האפליקציה זמינה להורדה בחינם מה- App Store (שם האפליקציה: "נדלן חדש") לבעלי אייפון עם מערכת הפעלה 4.0 ומעלה.

להלן הלינק הישיר לאפליקציה החדשה: http://itunes.apple.com/il/app/id417697881?mt=8

  

בלוח WInwin מבקרים מדי יום ע"פ "גוגל טרנדס" למעלה מ- 250,000 גולשים שונים. הלוח ביצע בחודשים האחרונים קפיצה מטאורית ב"טראפיק" זאת לאור מהלך המיתוג מחדש של הלוח, השקת אפליקציית הפייסבוק החדשה שלו, זירת ה"נדל"ן החדש" שלו, השקת שירות הנדל"ן הבלעדי "בעל הבית" יחד עם קבוצת גיאוקרטוגרפיה וקידום האתר באתרים ישראלים שונים ובראשם אתר Ynet