חברת פלאפון פותחת לראשונה בסלולר הישראלי שירות תוכן ללקוחות כל החברות. במסגרת זו החלה השבוע פלאפון להציע את MUSIX קטלוג המוזיקה הגדול בישראל, ללקוחות כל החברות

 

הן ממכשיר הסלולר שלהם והן באתר www.musix.co.il. השירות  מאפשר הורדת שירים והאזנה  לכ-750 אלף שירים במודל של האזנה ללא הגבלה, כאשר בשלב ראשון יושק על גבי פלטפורמת האנדרואיד, המבוססת מערכת הפעלה של גוגל, במכשירי סמסונג גלקסי ,S בטבלט של סמסונג – גלאקסי טאב, וכן במכשיריX10   ו- X8 של סוני אריקסון. בשבועות הקרובים יושק השירות גם במכשירים בעלי מערכות הפעלה נוספות כדוגמת JAVA  וסימביאן, בדומה לשירות המוצע כיום ללקוחות פלאפון.

 

 

לקוחות כל החברות בעלי מכשירים תומכי אנדרואיד, יכולים להוריד את האפליקציה מחנות האפליקציות של האנדרואיד – הMARKET החל מהיום. האפליקציה ניתנת להורדה חינם, גם באמצעות WI-FI. עלות השירות הכולל בסלולר ובאתר הינה 19.9 שקל בחודש ללא התחייבות. התשלום נעשה בכרטיס אשראי באמצעות דף מאובטח באפליקציה או באמצעות אתר MUSIX.


גיא באומן, סמנכ"ל התוכן בפלאפון: "אסטרטגית התוכן שאנו מובילים בשנים האחרונות בהצלחה מתמקדת בחווית המשתמש, כאשר כל המוצרים שאנו משיקים מתבססים על חווית לקוח כערך מרכזי. MUSIX הגדיר מחדש את חוקי המשחק והינו אחד מפלטפורמות המוזיקה פורצות הדרך ברמה עולמית יחד עם שירותים כמו  Spotify או "Rhapsody.

 

"הצלחת MUSIX נובעת משילוב  של מספר מרכיבים: מודל של 'צרוך כפי יכולתך' המותאם במיוחד לצריכת מוסיקה דיגיטלית, ממשק משתמש מתקדם ונוח לשימוש, מכשירים מתקדמים התומכים בחווית מוסיקה עשירה וסינכרון אוטומטי בין האינטרנט למכשיר הסלולרי. גם המודל העסקי מקדם את תעשיית המוזיקה על כל גווניה ומעודד צריכת מוזיקה חוקית. כל אלו הביאו ל-150 אלף שגרירים של שירותי המוזיקה שלנו, אותם אנו רוצים להנגיש היום לציבור הרחב".  הוסיף באומן.

 

MUSIX הוא קטלוג המוסיקה הגדול בישראל, המונה כ-750 אלף שירים, מתוכם כל קטלוג המוסיקה העברית המונה כ-50 אלף שירים, וכן עשרות אלפי אלבומים ומיטב האמנים מהארץ ומחו"ל, במגוון ז'אנרים. השירות פותח על ידי אנשי פלאפון והחברות הישראליות E-WAVE, TRIPLAY ובלורה, ומונה כיום למעלה מ-150אלף לקוחות. פלאפון חתומה על הסכמים עם חברות המוסיקה הגדולות בארץ ובעולם בהן:  ,Universal Sony BMG, EMI Warner ,Beggars Group,, The Orchard, ECM, הליקון, הד ארצי, NMC, התו השמיני, פונוקול, לב העולם, mBOX, ,IEM,  EMI Arabia,Teta ,הפקות המזרח הפי"ל, אינטרסטול, New Sound, ועוד.

 

ניתן להאזין ב MUSIX לעשרות ז'אנרים, בהם: פופ ורוק, קלסיקה ישראלית, מוסיקה ים תיכונית, מוסיקה מסורתית, מוסיקה אלטרנטיבית ומוסיקת ילדים, דאנס, היפ הופ, רגאיי, מטאל, רוק כבד, אולדיז, מחזות זמר ופסי קול, טראנס, קלאב, האוס, אלקטרוני, מוסיקת עולם, מוסיקה ערבית, ג'אז ובלוז ומוסיקה קלאסית. הז'אנרים ערוכים על ידי עורכי מוסיקה מתעשיית המוזיקה, שמרכיבים מגוון רשימות השמעה מומלצות לבחירת הלקוחות. בין האמנים אותם ניתן לשמוע ב- MUSIX: מייקל ג׳קסון, ריהאנה, אבבא, אלטון ג׳ון, בריטני ספירס, בלק אייד פיז, ג'אסטין ביבר, glee, ג'ניפר לופז, ליידי גאגא, אנריקה איגלסיאס, אשר, פינק ועוד.