חברת פלאפון הודיעה כי תאפשר ללקוחותיה לצפות ללא תשלום וללא הגבלה בכל ערוצי ה-TV בפורטל במהלך חג הפסח הקרוב

לרבות סדרות טלוויזיה פופלאריות, תוכניות לילדים, משחקי ספורט מובילים ב-LIVE ועוד. ההטבה ניתנת למימוש במהלך כל ימי החג: החל מה- 18.4 ועד ה- 25.4 והיא אינה כרוכה ברישום או התחייבות, כאשר הצפייה בתכנים באמצעות כניסה לקטגוריית "ערוצי "TV בפורטל פלאפון. ההטבה רלוונטית גם ללקוחות בעלי iPhone. לקוחות שאין ברשותם חבילת data יחויבו בגין הגלישה.

 

 

לדברי מוטי כהן, מנהל אגף התוכן בפלאפון:  "כמובילת התוכן בסלולר, פלאפון מציעה את המגוון הרחב ביותר של תכנים איכותיים ורלוונטיים. ערב חג הפסח החלטנו לאפשר לכל לקוחותינו לצפות בטלוויזיה הסלולרית של פלאפון בעודם עושים את דרכם לארוחת החג, בזמן היותם בנופש מחוץ לבית או בכל מקום אחר".

 

 

פלאפון תאפשר במהלך החג צפייה ללא תשלום בכ- 60 ערוצים מובילים מהארץ ומהעולם, ביניהם שידורים ישירים של חדשות ערוץ 2, חדשות 10 ואל ג'זירה ערוצי ספורט: ספורט 5, ספורט 5+, ESPN. ערוצי בידור: שידורי קשת, רשת, YES, HOT, קומדי סנטרל, ערוץ 10 ועוד. ערוצי ילדים כמו ניקולודיאון, ערוץ הילדים, דיסני, ערוצי מוזיקה, ערוצים ברוסית ובערבית ועוד. בין התוכניות וסדרות הטלוויזיה שישודרו בפורטל פלאפון: "הישרדות, "ארץ נהדרת", "עם סגולה"- התוכנית החדשה של מה קשור, "כוכב נולד", "החברים של נאור", "רד בנד", "מופע שנות השבעים", "דורה", "דייגו", "ארתור" ועוד.

 

כמו כן, פלאפון תשדר ב-LIVE במהלך החג משחקים מובילים בערוץ הספורט כולל הסופר קלאסיקו בגמר הגביע הספרדי: ריאל מדריד נגד ברצלונה ביום רביעי ה- 20.4. לקוחות שירצו להמשיך לצפות בערוצים ללא הגבלה גם לאחר החג, יוכלו להצטרף לחבילת TV בעלות של 16.90 שקל לחודש כולל מע"מ. לקוחות שאין ברשותם חבילת גלישה בפורטל, יחויבו בגין DATA עד להגעה לערוץ. כל תכני ה-TV שבהטבה ניתנים לצפייה בפורטל פלאפון בלבד. ההטבה אינה כוללת צפייה בתכני VOD או בתכני מבוגרים.