פלאפון יוצאת במהלך חדש עבור הנוסעים לחו"ל עם מכשיר הפלאפון, ומשיקה חבילות גלישה חדשות לאירופה וארה"ב המאפשרות ללקוחותיה להמשיך לגלוש גם בחו"ל, לקרוא מיילים ולעדכן ולהתעדכן בפייסבוקassaf_ofer

תעריפי הגלישה לMB- בחו"ל בחבילות יעמדו על 4 ש"ח ל-MB, בהתאם לחבילה. התעריף החדש יאפשר לנוסעים לחו"ל לגלוש עם הטלפון הסלולרי בראש שקט ובכל מקום,  במחירים המשתלמים ביותר. כמו כן, ללקוחות המעוניינים בפתרון תקשורת כולל בחו"ל תוצע חבילת "הכל כלול בחו"ל" המכילה דקות יוצאות, דקות נכנסות, SMS ו-MB .

רשת High Speed GSM+  של פלאפון נבחרה לאחרונה לרשת המהירה ביותר בגלישה באייפון ובסמסונג גלקסי S2. החבילות מהוות נדבך נוסף במהלך "תוציא יותר מהסמארטפון שלך" הכולל גלישה במהירות הגבוהה ביותר, מגוון רחב של אפליקציות וכעת גם גלישה בחו"ל מהסמארטפון במחיר מוזל.

אסף עופר, סמנכ"ל השיווק בחברת פלאפון, אמר "מתחילת השנה, מאות אלפי לקוחות שידרגו את הטלפון הסלולרי למכשיר סמארטפון מתקדם. מתוך הבנה, כי חשוב ללקוחותינו להישאר מעודכנים בכל מקום ולהפיק את המיטב מהסמארטפון שלהם, השקנו חבילות גלישה במחירים משתלמים במיוחד. מבדיקה שערכנו, ישראלים הנוסעים לחו"ל, מתעדכנים רבות בפייסבוק, מעלים תמונות מהמכשיר ועוד. זאת, מתוך הצורך להישאר מעודכנים כל הזמן גם כאשר הם רחוקים מהבית. המהלך הנוכחי של פלאפון מצטרף לשורה של מהלכים שביצענו בשנתיים האחרונות, מאז השקת הרשת החדשה, שמטרתם להוזיל את עלויות השימוש בנייד בחו"ל, מתוך הבנה בצורך הקיים בקרב הלקוח כאשר הוא נמצא הרחק מהבית".

 

 

עלות חבילות הגלישה לאירופה וארה"ב

כמות MB כלולה

מחיר חבילה

תעריף ל-MB בחבילה

תעריף ל-MB מעבר לחבילה

50

 ש"ח 199

4.0

 ש"ח8.0

100

 ש"ח349

3.5

 ש"ח 7.0

חבילת "הכל כלול" בחו"ל המוצעת ללקוחות פלאפון הנוסעים לחו"ל ומעוניינים בגלישה ובשיחות:

מחיר חבילה

כמות דקות נכנסות

כמות דקות יוצאות בשירות חיסכון

כמות SMS

כמות MB

 ש"ח299

40

40

40

40

תוקף חבילות הגלישה הוא ל-30 יום, וניתן להצטרף אליהן בכוכבית חינם 444*, או באמצעות אתר פלאפון.

חבילות הגלישה וחבילת "הכל כלול" תקפות בארה"ב ובאירופה.

בתמונה: אסף עופר צילום: אלירן אביטל