דלק ישראל משיקה פעילות פייסבוק בשריקת הפתיחה של שלבי הגמר של ליגת האלופות. במהלך השקת עמוד הפייסבוק יוזמנו אוהדי ליאו מסי, רונאלדו ושאר כוכבי הליגה לפצח את נבחרת החלומות של ליגת האלופותdelek2312

לצורך ההשקה פיתחה דלק מנטה אפליקציית משחק משעשעת אשר הוטמעה בעמוד הפייסבוק שלה.

 

במסגרת המבצע, המתקיים בשיתוף אתר הספורט ONE, תחלק החברה חמישה מסכי LCD 46" למרכיבי "נבחרת הפיצוחים של מנטה" לרגל ליגת האלופות. בימים אלה משיקה דלק את סדרת הפיצוחים החדשה של מותג "מנטה" בסניפי הרשת ברחבי הארץ. המבצע פונה אל חובבי הספורט ברחבי הארץ, להרכיב באפליקציה שבדף הפייסבוק החדש של דלק מנטה את "נבחרת הפיצוחים של מנטה"- נבחרת החלומות של הגולשים המורכב משילוב שחקנים נבחרים מקבוצות באירופה לקראת משחקי הגמר של ליגת האלופות. חמשת הגולשים אשר יקבלו את מירב הלייקים על נבחרת החלומות שלהם, יזכו במסך טלוויזיה LCD 46" של מותג פוג'יקום, בו יוכלו לצפות במשחקים תוך כדי פיצוח מגוון פיצוחים של מנטה.

 

המבצע יקודם באתר ONE אשר יפרסם אחת ליומיים כתבה על עמדות שונות בנבחרת, שתסייע לגולשים לבחור את השחקנים האהודים לנבחרת שלהם. עבור דף הפייסבוק החדש של החברה, אשר הושק ומנוהל על-ידי חברת הניו-מדיה מגהפון בבעלות משה דבי ורון שלי, פותחה במיוחד אפליקציית "דרושים" לאיתור עובדים חדשים לחברה, נבנה מיני-סייט להצגת המוצרים והשירותים השונים, ועוד. בפעילות השוטפת בקיר העמוד יושם דגש על התכנים ומגוון השירותים הרחב של דלק מנטה, בשיתוף השותפים האסטרטגים קפה ג'ו ודואר ישראל.

 

חברת דלק ישראל עוסקת בעצמה ובאמצעות החברות המוחזקות בשיווק ובהפצת מוצרי דלקים, בהפעלת תחנות תדלוק וכן בהפעלת רשת חנויות הנוחות "מנטה" המונה כיום 192 חנויות בפריסה ארצית הממוקמות במתחמים הקמעונאים של תחנות "דלק" ובתחנות הרכבת. רוב החנויות פתוחות 7 ימים בשבוע 24 שעות ביממה ומספקות תמהיל רחב של מוצרים ושירותים על הדרך, ביניהם מוצרי עשה זאת בעצמך, שירות משיכת מזומנים, שירותים ומוצרים סלולאריים, אינטרנט אלחוטי, תרופות ללא מרשם ועוד. בחלק מהסניפים אף ניתנים שירותי דואר ישראל עד חצות.