לקוחות musix יכולים להאזין ולהוריד את כל הביצועים של משתתפי The voice ישראל משלב האודישנים ועד לשלב ההופעות החיותmusix4412

 

לקוחות musix, מכל החברות הסלולריות יכולים להאזין ולהוריד את כל הביצועים היפים והאהובים של כל מתמודדי התוכנית החל משלב האודישנים, שלב הדו-קרב ועד לשלב ההופעות החיות. בנוסף, הביצועים של ארבעת המנטורים: שלומי שבת, אביב גפן, שרית חדד ורמי קליינשטיין וכוכבי הנבחרת שלהם ניתנים להורדה ולהאזנה כעת, בכל מקום ובכל זמן מהמכשיר הנייד ומהמחשב.The voice ישראל מבית היוצר של זכיינית ערוץ 2 רשת, מבוססת על פורמט המוזיקה שכבש את העולם, ומככבת באופן קבוע בחמישיה הפותחת של טבלאות הצפייה השבועיות. בנוסף, לקוחות פלאפון יכולים להוריד את כל הביצועים כצלצולים ושירים בהמתנה נעימה באמצעות הפורטל הסלולרי מכל מקום ובכל זמן.

 

מנתונים ראשוניים שנאספו עולה, כי יובל דיין הנערה בת ה-17, הכוכבת בנבחרת של שלומי שבת, כבשה את המקום הראשון בהורדות מה-musix עם השיר "שאריות של החיים", מבית היוצר של עידן רייכל. אחריה מככבים במקום השני, אודי דוד, עם השיר "אנא אפנה" ואורית שלום עם הלהיט halo"" של הזמרת ביונסה.

 

The Voice ישראל, מבוסס על הפורמט ההולנדי שהופק בעשרות מדינות בעולם ובו ארבעה זמרים מתעשיית המוזיקה המקומית הופכים למנטורים בתוכנית. כל אחד מהמנטורים הישראליים שלומי שבת, אביב גפן, רמי קליינשטיין ושרית חדד הרכיב לעצמו נבחרת של זמרים מוכשרים אשר מתמודדים אחד מול השני עד הגמר.

 

מוטי כהן, מנהל אגף התוכן בפלאפון: " פלאפון מקדישה מאמצים אדירים על מנת להמשיך להעשיר ולעדכן את השירות במוזיקה המגוונת ובלהיטים העדכניים ביותר. תכני the voice עלו ביום חמישי האחרון וכבר כבשו את רשימת ההשמעות עם 20000 השמעות בתוך מספר ימים. אנו שמחים על שיתוף הפעולה עם רשת שנענו לפנייתנו ואפשרו לנו לעלות את כל ביצועי התוכנית המצליחה ללקוחות MUSIX".

 

השירות ניתן הן באמצעות מכשיר הפלאפון והן באמצעות המחשב האישי במחיר של 19.90 ₪ בחודש ופונה לכל לקוחות חברות הסלולר. במודל האזנה ללא הגבלה.

 

http://www.musix.co.il/#/Artist/The-Voice-ישראל