המפעיל הווירטואלי של חברת "הום סנטר", "הום סלולר" יוצא לדרך עם מחיר נמוך במיוחד לשיחות ולגלישה באינטרנט: 19 אגורות לדקה ור-12 אגורות ל-1 מגה גלישהhmobile22412

 

תחת הסלוגן "בעצם, למה לשלם יותר?" משיקה חברת "הום סלולר" מבית "הום סנטר", את הרשת הסלולרית החדשה ומצהירה: נציע את המחיר הנמוך בישראל ונהיה נגישים לכלל הלקוחות שלא ידרשו לרכישת מכשיר חדש, כל בעל טלפון מכל סוג שהוא יקבל פתרון כולל ב-17 סניפי הום סנטר בפריסה ארצית.

המפעיל הסלולרי הווירטואלי (MVNO) "הום סלולר" החל לפעול בקידומת 055-22, אך כל לקוח בעל מספר קיים יוכל להישאר עם מספר הסלולרי שברשותו. הום סלולר מציעה תעריפי שיחה נמוכים, העומדים על 19 אגורות בלבד לדקת שיחה , 15 אגורות להודעת טקסט, ו- 12 אגורות בלבד לגלישה של 1 מגה לצד תשלום קבוע של 17.90 שקל עבור דמי שימוש. הרשת של "הום סלולר" תפעל על גבי תשתית התקשורת של רשת סלקום, תוך קבלת שירותי MVNE מחברת "פורום" ותציע תעריפים מוזלים ואחידים לכל הרשתות לצד איכות ושירות מקצועיים הנשענים על שבע שנות ניסיון בתחום הסלולר. את שירותי הרשת מקבלת החברה מסלקום. 

בשלב הראשון, נקודות המכירה והשירות של הרשת תמוקמנה בפריסה ארצית רחבה בכ – 17 סניפים של רשת הום סנטר ולאחר מכן יוקמו נקודות בכ-8 נקודות נוספות בסניפי הרשת ומחוצה לה ,במרכזי קניות מרכזיים. קידומת מספרי הטלפון של מנויי החברה שמעוניינים במספר טלפון חדש הינו 055-22. מוקד שירות הלקוחות יינתן בשני מספרים האחד 0552* והשני - 1800-055-222. בנוסף: לרגל ההשקה 3000 המצטרפים הראשונים יקבלו טלפון סלולארי מסוג NOKIA 100 ב- 1 שקל בלבד. 

ללקוחות קיימים תוצע תמיכה בכל סוגי הטלפונים הקיימים בשוק : דור 2 ודור 3 באמצעות החלפת SIM בלבד וללא צורך ברכישה של טלפון סלולרי, פשוט לשים SIM ולדבר. ללקוחות החדשים שיהיו מעוניינים לרכוש גם טלפון סלולרי, תציע "הום סלולר" מגוון ענק של 40 מכשירים שונים לרכישה לצד אביזרים מגוונים וחדשנים, כל זאת בנקודות המכירה והשירות. מחיר המכשירים ינוע בין 200 שקל למכשירים הפשוטים ועד 3999 שקל למכשיר אייפון 4S המתקדם בשוק כיום.

בשל העובדה שהום סלולר מציעה שירותים לכל סוגי הטלפונים, הכוללים דור 2 ו-3 יוכלו הלקוחות המצטרפים להישאר עם המכשירים הקיימים ובהחלפת SIM בלבד להצטרף לחברה ולזכות לתמיכה מלאה לכל מכשירי דור 2 ולראשונה גם לדור 3 . בקרוב תתאפשר גם נדידה למדינות רבות בעולם במחיר משתלם ותמחור פשוט וקל להבנה.

אהרון מידן, יו"ר הום סנטר: "הכניסה שלנו לשוק ה-MVNO היא פועל יוצא מהרשת המצליחה שהקמנו בסניפי הום סנטר- hmobile. במהלך השנים האחרונות, צברנו ניסיון רב בתחום הסלולר, למדנו לעומק את השוק ואת הצרכים האמיתיים של הצרכנים והבנו כי את המהלך האמיתי והנכון ביותר לצרכנים רק אנחנו יכולים לספק. בעזרת צוות מומחה בתחומו שעבד ימים כלילות במשך תקופה ארוכה של למידה והתמקצעות בתחום הצלחנו להביא מוצר מנצח באופן בו ההצעה שלנו תשנה את הדרך שבה אנו צורכים סלולר. אנו מציעים לצרכן אלטרנטיבה זולה יותר בצורה משמעותית וזאת ללא צורך להתפשר על איכות השירות ופשטות השימוש עם גב איתן של חברת הום סנטר. בכך אנו מביאים בשורה של ממש לתחום הסלולר".

אודי מארצי, מנכ"ל הום סלולר : "הצרכן הישראלי המתין זמן רב לקבל מוצר פשוט וקל לשימוש, לצד עלויות נמוכות, שירות מקצועי עם ניסיון רב שנים וזה בדיוק מה ש"הום סלולר" מתחייבת לתת. אנו נציע מסלול פשוט, קל ונוח, שיתאים לכלל הלקוחות. אנו לא מציעים חבילות שהצרכן בפועל לא ממש זקוק להן.וניתן לו לשלם בדיוק את מה שהוא צורך בפועל, על פי צרכיו ורצונו וזאת במחיר הנמוך ביותר בישראל לדקת שיחה. במהלך 7 שנות ניסיון, שבהם הובלנו את מהפכת הטלפונים ללא התחייבות ובמחירים נמוכים, הבנו מה הצרכים של הלקוח הממוצע ובזכות הצעה זו אנו ניתן מענה לקהל יעד רחב."

הום סלולר מבית הום סנטר חתמה לפני 6 חודשים עם חברת "סלקום" על הסכם מפעיל וירטואלי MVNO ויוצאת לדרך עצמאית בשוק המפעילים הוירטואליים. עם זכייתה ברישיון למפעיל וירטואלי, הפכה הום סנטר, אותה פוקדים מאות אלפי מבקרים וחברי מועדון, לגוף שמחזיק שתי חברות בתחום הסלולר, הן את hMobile והן את המפעיל הווירטואלי "הום סלולר". הום סלולר, תשתמש ביתרון היחסי שיש לה מבית הום סנטר; בידע ובניסיון רב השנים בתחום מכירות טלפונים סלולריים, אשר נרכשו ב- 44 סניפים של המותג המוכר hMobile, חברת הבת שמוכרת את כמות הטלפונים הגדולה ביותר בשוק הפרטי.

אתר אינטרנט: www.homecellular.co.il

צילום: דודו אזולאי