חברת פלאפון משיקה את "פלאפון בייסיק", תוכנית המתאימה למדברים מעט, במסגרתה תציע 20 אגורות לדקה ו-15 אגורות לסמס או מגה גלישה, ללא התחייבות, בתוספת 29.9 שקל דמי שימוש חודשייםassaf ofer

 החבילה יוצאת כל רקע השקת מפעילות MVNO וחברות סלולר חדשות. המחיר שמציעה פלאפון גבוה יותר מאשר אצל מפעילות MVNO, כאשר לדוגמא בחברת youphone מחיר דקת שיחה 18 אגורות, מחיר הודעת SMS הוא 15 אגורות (כמו בפלאפון) ודמי השימוש החודשיים הם 18 שקל. ברשת הום סלולר עלות דקת שיחה 19 אגורות, עלות SMS היא 15 אגורות ודמי השימוש הקבועים 17.9 שקל. אסף עופר סמנכ"ל השיווק של פלאפון אמר כי "פלאפון מציעה את התוכניות המתאימות ביותר ללקוחותיה בהתאם לדפוסי השימוש להם. בחודש שעבר השקנו לראשונה בישראל מסלולי אנלימיטד שמתאימים למרבית לקוחותינו וזוכים להצלחה יתרה. במקביל אנו נותנים מענה כולל גם למדברים מעט, כדוגמת התוכנית החדשה או מסלול 'ידוע מראש', שהושק כבר בדצמבר 2010 ומאפשר למנויים להגביל את החשבון ולשלוט בהוצאות".

כך למשל תמורת 100 שקלים יקבל לקוח פלאפון מעל 200 דקות ו-200 סמסים, כאשר התשלום יהיה בהתאם לצריכה שצרך באותו חודש. תמורת אותו דפוס שימוש ישלם ב-Youphone סכום של 84 שקל ובחברת הום סלולר סכום של 85.9 שקל.

בתמונה: אסף עופר צילום: יחסי ציבור