מהפכה בשוק הסלולר: חברת גולן טלקום הכריזה במסיבת עיתונאים על מודל תמחור אגרסיבי לחבילת שימוש בסלולר: 99 שקל לחבילה בלתי מוגבלת הכוללת שיחות ללא הגבלה, SMS ללא הגבלה, MMS ללא הגבלה, גלישה ללא הגבלה (עם הפחתת מהירות אחרי 2 ג'יגה) golan14512ושיחות לחו"ל ל-19 יעדים ללא הגבלה

מיכאל גולן, מנכ"ל חברת גולן טלקום, הציג במסיבת העיתונאים את מודל התמחור של החברה ואת החבילות, תחת הכותרת: "מספיק להיות פראייר". החבילות מתבססות על עקרון השיווק האגרסיבי של הבעלים גזביה ניאל, המפעיל בצרפת את רשת הסלולר Free. לצד החבילה במחיר 99 שקל תציע חברת גולן טלקום גם חבילה צרה שמיועדת לילדים או למשתמשים עם פרופיל שימוש נמוך. במסגרת החבילה יקבל המשתמש 60 דקות שיחה, 60 הודעות SMS ו-10 מגה בייט גלישה במחיר חודשי של 9.99 שקל. עלות דקת שיחה נוספת תהיה 18 אגורות ועלות SMS נוסף מעל החבילה יהיה אגורה.

גולן טלקום לא תשווק מכשירים סלולריים בעצמה ותאפשר ללקוחות להתחבר באמצעות מכשיר סלולרי קיים או באמצעות רכישת מכשירים ברשתות Bug ו-Best Mobile מקבוצת ח.י. היבואנית הרשמית של LG לישראל. הקידומת של חברת גולן טלקום תהיה 058, אבל הלקוחות יוכלו להתנייד לחברה באמצעות מספר הטלפון שלהם. 

ההתחברות לרשת הסלולר של גולן טלקום תבוצע רק באמצעות אתר האינטרנט של החברה: www.golantelecom.co.il בשש שפות שונות וכרטיס ה-SIM יישלח ללקוח באמצעות הדואר, כאשר האקטיבציה תבוצע באמצעות האתר. במקביל, באמצעות אתר האינטרנט יוכל הלקוח לבצע את כלל הפעילות הנדרשת ברמת שירות הלקוחות ובכלל זה להתנתק מהשירות, ללא צורך בשיחה עם מוקד שירות הלקוחות או עם מוקד השימור. 

הרשת הסלולרית של גולן טלקום תהיה רשת עצמאית, בניגוד ל-youphone, רמי לוי תקשורת והום סלולר שפועלות במודל MVNO על רשתות הסלולר הקיימות. בשלב הראשון אמורה החברה לפרוס מספר מוגבל של אתרי שידור סלולריים, כאשר במקומות בהם לא קיימים אתרי שידור של החברה תבוצע נדידה לרשת הסלולרית של חברת סלקום. 

השיחות לחו"ל ללא הגבלה יהיו ל-19 מדינות לטלפון נייח ועבור ארה"ב וקנדה גם לטלפון נייד. המדינות אליהן יהיו שיחות חינם הן: אוסטריה, בלגיה, צרפת, גרמניה, יוון, הונגריה, איטליה, הולנד, פולין, פורטוגל, ספרד, שוודיה, בריטניה, אוסטרליה, אירלנד, לוקסמבורג, ניו זילנד, שוויץ ,ארצות הברית, דרום אפריקה, טורקיה, סינגפור, קנדה, סין, הונג קונג, טייוואן, ארגנטינה, הוואי ו-וותיקן.

בשיחות בחו"ל תציע גולן טלקום מודל תמחור פשוט ללא חבילה וללא התחייבות: באירופה במדינות אוסטריה, בלגיה, צ 'כיה, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, יוון, הונגריה, איסלנד, איטליה, לטביה, הולנד, פולין, פורטוגל, רומניה, ספרד, שוודיה, בריטניה 35 אגורות לדקה ובארצות הברית, ניו זילנד ואוסטרליה 99 אגורות לדקה. השירות יסופק ללקוחות החל מסוף חודש יוני 2012.

 המתגים של חברת גולן טלקום הינם מתוצרת חברת NSN- Nokia Siemens Networks שנבחרה על ידי גולן טלקום לאספקת התשתית הטכנולוגית של הרשת הסלולרית החדשה. גולן טלקום תחל להעניק שרות ללקוחותיה ב- 2012. מיקום המתגים החדשים, שיופעלו על ידי גולן טלקום בשני אתרים נפרדים, משכפל את ליבת הרשת, וזאת על פי מדיניות החברה להבטיח שרידות מערכתית מירבית. מתקני האירוח של טמרס טלקום בצפונה ובזק בינלאומי במרכז הארץ, מתאפיינים ברמה גבוהה ביותר של תשתית פיסית ומערכות גיבוי שתוכננו לעומסים ולגיבוי מירביים. שני המתגים הנמצאים בתהליך הקמה יאפשרו לרשת החדשה של גולן טלקום פרישה מהירה ונגישות תמסורתית אמינה ובעלות נמוכה לכל ספקי התקשורת בישראל.