רשת חנויות הסלולר Best Mobile מקבוצת ח.י, תשווק את סמסונג גלקסי S3 במחיר של 3,680 שקל בעוד שברשתות הסלולר המחיר צפוי לנוע החל מ- 4,200 שקל, והוא תלוי במספר התשלומים אותם בוחר הצרכן לשלםgalaxy3 בנוסף, רשת Best Mobile, תאפשר ללקוחותיה לפרוס את התשלומים על המכשיר על פני 24 חודשים ללא ריבית, תוך שמירה על המחיר. ניתן יהיה לרכוש את המכשיר בפריסה של 36 תשלומים במחיר של 3,890 שקל.

רשת Best Mobile מציעה מחירים נמוכים משל רשתות הסלולר במכשירים רבים נוספים. כך, לדוגמא, עלות מכשיר ה- IPHONE 4S ברשת הינה 3,690 שקל וניתן לפרוס את התשלום על פני 36 חודשים ללא ריבית. ברשת אורנג', מכשיר זהה משווק במחיר של 4,069 שקל ופריסת התשלומים היא ל- 3 חודשים ללא ריבית בלבד, ברשת פלאפון המכשיר משווק במחיר 4,208 שקל ב- 6 תשלומים ללא ריבית וברשת סלקום הוא משווק במחיר 3,690 שקל, אך המחיר מותנה בתשלום מזומן ללא אפשרות לפריסת תשלומים.

דוגמא נוספת הינה מכשיר S II 9100 SAMSUNG שמשווק ברשת בסט מובייל במחיר של 2,690 שקל ב- 36 תשלומים ללא ריבית. ברשת אורנג' המכשיר משווק במחיר של 3,727 שקל ופריסת התשלומים היא
ל- 3 חודשים ללא ריבית בלבד, ברשת פלאפון הוא משווק במחיר של 3,560 שקל ומותנה בכך שפריסת התשלומים לא תהיה גבוהה מ- 6 תשלומים ללא ריבית וברשת סלקום עלות המכשיר הינה 3,799 שקל ללא אפשרות לפריסת תשלומים.

גם הפערים במכשיר ה Motorola RAZR בולטים לעין. המכשיר מוצע ברשת בסט מובייל במחיר של 2,745 שקל ב 36 תשלומים ללא ריבית. ברשת אורנג' הוא משווק במחיר של 3,385 שקל ב 3 תשלומים ללא ריבית, ברשת פלאפון משווק במחיר של 3,884 שקל בפריסה ל 6 תשלומים ללא ריבית, וברשת סלקום עלות המכשיר הינה 2,979 שקל ללא אפשרות לפריסת תשלומים.

ברשת Best Mobile מציינים כי הנתונים העולים מאתרי הרשתות הסלולאריות מציגים תמונה דומה גם במכשירים HTC XL, SONY ARC S (אינו משווק ברשת אורנג'), SONY NEO V (אינו משווק ברשת פלאפון), GALAXY MINI 5570 (אינו משווק ברשת סלקום). לדברי החברה, עבור כל המכשירים הללו המחיר הנמוך ביותר מוצע על ידי רשת Best Mobile, והיא כאמור, הרשת הפרטית היחידה שמאפשרת לפרוס את התשלומים על המכשיר על פני 36 חודשים ללא ריבית תוך שמירה על המחיר הנמוך. כמו כן, רשת Best Mobile היא הרשת היחידה המציעה את כל מגוון המכשירים הקיימים.

מנכ"ל רשת Best Mobile, עמי צים אמר כי, "רשת בסט מובייל ממשיכה להוביל את המהלך להורדת מחירי מכשירי הסלולר, והרחבת התחרות הקיימת בארץ. הרשת מציעה מכשירים סלולאריים במחיר נמוך מהמחיר המוצע במפעילות הסלולאריות בישראל, זאת תוך שמירה על מקצועיות גבוהה ושירות איכותי ויעיל עבור לקוחותיה".

רשת Best Mobile היא רשת עצמאית למכירת מוצרי סלולר. לרשת 18 סניפים הפרוסים ברחבי הארץ, בהם נמכרים מכשירים ניידים, ציוד סלולרי ואביזרים. במסגרת הרחבת הרשת, אשר עליה הודיעה הקבוצה בינואר 2012, היא צפויה להקים 22 סניפים חדשים עד סוף 2012, דבר שיובילו את פריסת הרשת ל- 40 סניפים ברחבי הארץ.

קבוצת ח.י. הינה אחת הקבוצות המובילות בארץ ליבוא ושיווק מוצרי חשמל, אלקטרוניקה ותקשורת. הקבוצה מאגדת בתוכה מס' חברות הפועלות בתחומים שונים: שיווק מוצרי אלקטרוניקה וחשמל, שיווק רכיבים לתעשייה, שיווק מוצרי תקשורת וכן חברת שירות ולוגיסטיקה. בין המותגים המיוצגים ע"י הקבוצה:LG ,Ariston, Bellers, Gorenje, QUE, SanDisk, Motorola ,Seagate ועוד. תחת פעילותה בתחום התקשורת מחזיקה קבוצת ח.י. ברשת הקמעונאית "בסט מובייל" רשת חנויות הסלולר המובילה בישראל.