סלקום הכריזה על מבצע חדש במסגרתו יינתן במתנה אייפד 3 – ה-iPad החדש למצטרפים לתוכנית ללא הגבלה ולחבילת גלישה של חמישה ג'יגה במסגרת תוכניות ללא הגבלה בסלקוםipad5612
במסגרת המבצע מצטרפים לתוכנית ללא הגבלה אישית או משפחתית, ובנוסף לחבילת גלישה לאייפד בנפח G5 בעלות של 149 שקל (הצרת מהירות בסיום החבילה) ומקבלים אייפד חדש 16GB בהחזר מלא כחלק מתשלום על חבילת הגלישה.  במסגרת החבילה ללא הגבלה של סלקום, ניתנת מהירות של עד 15 MBPS לנפח גלישה של חצי ג'יגה בחודש. 

באתר האינטרנט של סלקום מוצע ה-iPad החדש בגירסת 16GB למשתמשים שאינם רוכשים תוכנית ללא הגבלה יחד עם חבילת גלישה של 3GB או חבילת גלישה ללא הגבלה. מחיר ה-iPad בגירסת 16GB הוא 87 שקל כפול 36 תשלומים (3132 שקל), מחיר חבילת הגלישה (3GB) הוא 129 שקל כפול 36 חודשים בהחזר חודשי של 40 שקל עבור הגלישה - 89 שקל לחודש. המחיר החודשי של המכשיר וחבילת הגלישה לאחר ההחזר הוא 176 שקל.

 

באתר גם יש הצעה למכשיר 16GB עם חבילת גלישה ללא הגבלה במחיר חודשי של 226 שקל כפול 36 תשלומים. iPad החדש בגירסת 64GB נמכר באתר ב-203 שקל כפול 36 תשלומים עם חבילת גלישה של 3GB ובמחיר 253 שקל לחבילת גלישה בלתי מוגבלת. 

לדברי יוני סבג, סמנכ"ל השיווק: "זהו מהלך נוסף של סלקום- החברה המובילה בשוק הישראלי בתחום הטאבלטים, בהנגשת הטאבלטים בישראל לקהל הרחב והפיכתם ממוצר פרימיום למוצר לקהל הרחב. סלקום המפעילה הסלולרית היחידה בישראל המשווקת את האייפד החדש ואני מאמין כי השלב הבא בהתפתחות צריכת תקשורת ניידת וצריכת התוכן בכלל הוא המעבר לשימוש בטאבלטים".

סבג הוסיף: "סלקום מאפשרת ללקוחותיה ליהנות מחווית הטאבלט המתקדמת ביותר כחלק ממיקוד החברה בעולם תוכן זה והיום החברה משיקה הטבה ייחודית ללקוחות ה unlimted - האייפד החדש 16GB מתנה".

ה-iPad החדש נמכר ברשת iDigital כאשר הדגם עם גלישת WiFi בלבד נמכר בישראל במחיר 2349 שקל. הדגם עם גלישה סלולרית נמכר ב-2949 שקל. 

צילום: Apple