סלקום החלה לשווק את חבילת תקשורת משפחתית מאוחדת המשלבת את הפעילות של חברת נטויז'ן שפעילותה מוזגה לתוך סלקום לפני מספר חודשים. החברה מציעה שיחות סלולר ללא הגבלה לשלושה מינויים, שיחות טלפון קווי ללא הגבלה, שיחות לחו"ל ללא nir strenהגבלה, אינטרנט (ספק) במהירות עד 10 מגה בייט ונתב אלחוטי במחיר של 349 שקל לחודש סלקום טוטאל- חבילת התקשורת הכוללת, הזולה והמיטבית לכל משפחה בישראל- מאגדת את הוצאות התקשורת בחשבונית אחת וכתובת אחת לשירות. החבילות החדשות נותנות ערך מוסף לחברות הסלולר הותיקות בקרב מול המפעילות החדשות וחברות ה-MVNO. 

לדברי ניר שטרן, מנכ"ל קבוצת סלקום: "קבוצת סלקום מביאה את המהפכה הבאה בעולם התקשורת בישראל. מהיום כל הוצאות התקשורת של המשפחה מרוכזת בחברה אחת, עם חשבון אחד ושירות אחד ובמחיר ללא תחרות".

יוני סבג, סמנכ"ל השיווק: "אנו משיקים היום פתרון תקשורת כולל למשפחה הישראלית, ניהול הוצאות התקשורת של המשפחה הינו בדומה לתא עסקי קטן והשקת סלקום טוטאל- חבילת התקשורת הכוללת, נותנת מענה לצורך זה. השינויים המתרחשים בשוק התקשורת בתקופה האחרונה, העלו גם את מודעות הצרכן הישראלי לכלל עלויות התקשורת - הסלולר, הקו הביתי והאינטרנט הביתי. ריכוז השירותים תחת חשבונית ו"בית" אחד הינו צורך אמיתי של הצרכן והיום אנו מציעים שימוש בכלל השירותים ללא הגבלה ובעלות אטרקטיבית ביותר לכלל המשפחה".

פרטי "סלקום טוטאל" 
חבילת תקשורת הכוללת תקשורת סלולרית ותקשורת נייחת:
• שיחות ללא הגבלה, סמס ללא הגבלה וגלישה ללא הגבלה (ב 2 מהירויות משתנות) בסלולר לכל אחד מ- 3 המנויים
• שיחות ללא הגבלה בקו טלפון ביתי של נטויז'ן
• שיחות לחו"ל ללא הגבלה לנייחים וניידים ב 55 יעדים גם מהסלולר וגם מהקו הביתי
• שירות ISP של נטויז'ן במהירות של עד 10MB (ספק בלבד)
• נתב אלחוטי מתנה

בסלקום מעריכים שהצטרפות ל"סלקום טוטאל" מהווה חסכון של עשרות שקלים בחשבון החודשי

צילום רמי זרנגר