אלון סלולר, מפעילת המותג YouPhone , משיקה את שירותי הרומינג – YouPhone" בחו"ל", במחירים זולים וללא חבילה או התחייבות – משלמים רק על מה שמדבריםyouphone221211
השירות ניתן במעל 200 מדינות בעולם ו- 735 מפעילים, באמצעות הסכם שנחתם עם מפעיל בינלאומי מוביל. במסגרת השירות תציע ללקוחותיה תעריפים זולים בכל היעדים המובילים במפת התיירות היוצאת מישראל (אירופה, ארה"ב, תאילנד ועוד) במחירים הנעים בין 70 אגורות ל 1.80 שקל לשיחה יוצאת ונכנסת ושליחת הודעות SMS ב-1 שקל. שאר היעדים בעולם בעלות של 5.90 שקל לשיחות נכנסות והודעות SMS ב-2.90 שקל .

בימים הקרובים תשיק החברה שירות גלישה מחו"ל כאשר עלות גלישה ברוב היעדים הפופולאריים תעמוד על 3.90 שקל ל 1MB. 

לדברי אריאל שרייבר, מנכ"ל YouPhone" : YouPhone ממשיכה לנפץ את המחירים הגבוהים והפעם גם בחו"ל, מהיום מפסיקים לשלם חשבונות מנופחים על השימוש בחו"ל אנחנו נציע ללקוחותינו תעריפים זולים שבין 70 אגורות ל 1.80 ₪ בלבד ביעדים הפופלארים באירופה, ארה"ב תאילנד ויעדים פופלאריים אליהם נוסעים הישראלים. שירות השיחות מחו"ל יתבצע ללא צורך ברישום מוקדם, רכישת חבילות או צורך בהחלפת ה SIM - מחייגים מהמכשיר או מספר הטלפונים ונהנים באופן אוטומטי מתעריף מוזל בחיוג לישראל".

בנוסף, החברה מעמידה ללקוחותיה מוקד טלפוני הפועל 24 שעות ביממה על מנת לספק תמיכה ומענה ללקוח גם במהלך שהותו בחו"ל. מהלך שיחות הרומינג מושק במקביל לחבילות ללא הגבלה שהשיקה החברה לאחרונה. במסגרת זו מציעה YOUPHONE מגוון מסלולים יחודיים במחירים של בין 0-79 ש"ח בלבד, לקונים ברשתות מגה.

מחירים ויעדים לדוגמא:

היעד

שיחה לישראל / שיחה נכנסת

SMS

יוון

0.7

1

קפריסין

0.7

1

הונגריה

0.7

1

אוסטריה

0.7

1

בלגיה

1

1

הולנד

1

1

דנמרק

1

1

אנגליה

1

1

פולין

1

1

פורטוגל

1

1

סלובקיה

1

1

שבדיה

1

1

שוויץ

1

1

צרפת

1

1

צ'כיה

1

1

ארה"ב

1.8

1

איטליה

1.8

1

תאילנד

1.80

1

רוסיה

1.80

2.90אלון סלולר, השיקה את פעילותה כמפעילת סלולר במאי 2012 ויצאה במודל חדשני תחת השם "דקות שלא עולות" המעניק עבור הקניות הבסיסיות של כל משפחה, מזון ודלק, דקות שיחה בסלולר ללא תשלום. זאת בנוסף למסלול "פשוט ומשתלם" עם מחיר דקת שיחה הנמוך ביותר בשוק.
לאחרונה הרחיבה החברה את המודל העיסקי שלה גם לחבילות ללא הגבלה, כאשר לקוחות החברה הרוכשים במגה זכאים להנחות משמעותיות בחשבון הסלולר ויכולים להנות ממסלול ללא הגבלה במחירים שבין 0-79 שקל בלבד.
מותג הסלולר YouPhone, הינו חלק ממועדון הלקוחות "You" הנחשב לאחד ממועדוני הלקוחות המובילים והגדולים בישראל ומונה כיום כ- 1.2 מיליון לקוחות. מודל "דקות שלא עולות" מעניק לחברי מועדון YOU ולכל מצטרף חדש, הצעת ערך ייחודית המשלבת את שלושת התחומים שמהווים את ההוצאה הגדולה ביותר בכל סל צריכה משפחתי: מזון, דלק ותקשורת.