חברת YouPhone ממשיכה להוזיל את מחירי חבילות הסלולר בישראל ויוצאת במחיר מבצע חדש. החברה מציעה ללקוחות כל החברות הן בניוד קו והן למצטרפים חדשים מסלול ללא הגבלה, הכולל שיחות, הודעות ו-1 ג'יגה גלישה ב – 39 שקל ל- 4 חודשיםuphone231212  המבצע למצטרפים באתר האינטרנט ומצטרפים בחנויות המכירה ובמוקד הטלפוני 0558* יהנו מחודשיים במחיר 39 שקל. לאחר מכן יעמוד מחיר המסלול על 79 שקל ומטה, המחיר הזול בישראל. בחברה מציינים שהשתייכותה של יופון לקבוצת הקמעונאות הגדולה בישראל מאפשר לה להמשיך ולהוזיל את מחירי הסלולר ולחזק את מעמדה כחברה עם הצעת הסלולר הזולה והמשתלמת בישראל.

בנוסף לתעריף המוזל שמציעה YouPhone למסלול ללא הגבלה , החלה החברה לשווק את מכשיר האייפון 5 במחיר של 3770 שקל. החברה מציעה שירות כולל לצרכן, אפשרות קניית מכשירים וכן שירות תיקונים לכלל הצרכנים – ללקוחות כל החברות – ללא התחייבות.  מכשיר האייפון 5 מצטרף למגוון הרחב של המכשירים שהחברה משווקת. הסלולר הפך למוצר צריכה בסיסי עבור כל משפחה בישראל. נגישות המכשירים והשירות בסופרמרקט היא המהלך המתבקש עבור הצרכן הישראלי.


מערך המכירה והשירות לציבור של YouPhone מתפרש על פני 27 חנויות YouPhone בסניפי מגה ובכ-400 נקודות מכירה ברשתות מגה, אלוניות ו am:pm ובכך שומרת YouPhone על מעמדה כרשת הנגישה ביותר, עם פרישה ארצית נרחבת ושירות לקוחות מקיף הכולל: שירות טלפוני, אתר אינטרנט ושירות פרונטלי בחנויות YouPhone.

לדברי אריאל שרייבר, מנכ"ל YouPhone: " YouPhoneחרטה על דגלה להיות חברת הסלולר המשתלמת בישראל. החלטנו לצאת במחיר חסר תקדים שיעודד את הצרכנים למעבר מחברות הסלולר הוותיקות ל- .YouPhone במעבר פשוט, תוך מספר דקות, הלקוח יכול להצטרף ל YouPhone ולשלם פחות. אנחנו מאפשרים לכלל הציבור ליהנות ממסלול ללא הגבלה הזול בישראל, באמצעות המודל הייחודי שלנו לפיו ההוצאות השגרתיות: קניות, מזון ודלק מוזילות את חשבון הסלולר החודשי, עוד יותר, באופן אוטומטי, וזאת מבלי להתפשר על איכות השירות. הלקוחות שלנו כיום משלמים מחיר ממוצע של כ 40 ₪ לחודש בזכות ההחזר הכספי שמתקבל מהקניות במגה ובדור אלון. מבצע זה מאפשר לכל עם ישראל להתנסות בחוויה של לשלם פחות אבל לקבל יותר".

חברת YouPhone השיקה את פעילותה כמפעילת סלולר לפני מספר חודשים. החברה מציעה מסלולים זולים ואטרקטיביים לציבור הרחב ובנוסף מאפשרת ליהנות מהטבות קבועות משמעותיות על הקניות היומיומית בצריכה המשפחתית בשגרה.
מותג הסלולר YouPhone הינו חלק ממועדון הלקוחות You מהמובילים והגדולים בישראל, המונה כיום כ- 1.2 מיליון לקוחות. ההצטרפות לחברות במועדון You היא ללא תשלום. חברי מועדון הלקוחות You מקבלים הטבות בעולמות המזון, דלק ותקשורת.