אורנג, מציעה לקהל הרחב מגוון מוצרי Apple וביניהם Apple TV , iPad mini ו-iPad Retina. החברה מציעה חבילת גלישה G1 G+16iPad mini +כולל כבל HDMI Apple TV בתשלום חודשי של 124 שקל לחודש miniipad22313
באורנג' מציינים שבדיקות speedtest מוכיחות שרשת Orange ultranet, הרשת המתקדמת בישראל, היא המהירה ביותר גם בגלישה במכשירי ה – iPad הרשמה מוקדמת תתאפשר עוד היום באתר החברה

צביקה שיינפלד, מנהל חטיבת השיווק תוכן ומנועי צמיחה ציין כי: "ה - Apple TV, משכלל את חווית השימוש ב- iPad ומעביר אותה למימד חדש, באמצעות יכולת ה – AirPlay, המעתיקה תוך שיקוף מלא את תוכן הiPad- למסך הטלוויזיה. יכולת זו של ה - Apple TV הופכת את החוויה האישית לחוויה משותפת, המאפשרת לצפות יחד בתכנים אישיים בידוריים ואף עסקיים. Orange מציעה לציבור הרחב חוויה שלמה- גם אישית בגלישה ב- iPad וגם משותפת באמצעות ה- Apple TV בחבילה אחת משתלמת תוך שימוש ברשת Orange ultranet".

על פי ההודעה של אורנג', Orange ultranet הרשת הסלולרית המתקדמת בישראל מציעה גם לגולשים במכשירי ה – iPad את המהירות הגבוהה ביותר וזאת על פי אלפי דגימות בחודשיים האחרונים באפליקציית speedtest, כך שהם יכולים מחוברים כל הזמן always on.

Orange תשווק מגוון מוצרים של חברת iPad mini, iPad Retina ו- Apple TV ותציע חבילה אטרקטיבית המשלבת iPad mini חבילה גלישה בנפח G1 ואת Apple TV, קופסת מדיה המסתנכרת עם ציוד הקצה של חברת Apple ,ומציגה את כלל המידע שבו כולל הגישה לiTunes –, YouTube ועוד על מסך הטלוויזיה. 

ה- Apple TV מאפשר להעביר את החוויה הפרטית מה- iPad האישי לחוויה משותפת, כאשר השימושים הנפוצים הם בעיקר בבית בצפייה משותפת בתמונות, קטעי וידאו, משחקים ותכני בידור. בארצות הברית אמצו את היכולות הטכנולוגיות ללימוד משותף ומשתמשים בו אף בבתי הספר להצגת תכנים.

המחיר של iPad ב-Orange במזומן או עד 12 תשלומים בכרטיס אשראי
iPad mini 16GB במחיר של 2,244 שקל (עד 12 תשלומים) או ב-36 תשלומים 68  x שקל: סך הכל 2,448 שקל
iPad mini 32GB במחיר של  2,770 שקל (עד 12 תשלומים) או ב-36 תשלומים 82 x שקל: סך הכל 2,952 שקל
iPad Retina 16GB במחיר של 2,999 שקל (עד 12 תשלומים) או ב-36 תשלומים 92 x שקל: סך הכל 3,312 שקל
iPad Retina 32GB במחיר של  3,599 שקל (עד 12 תשלומים) או ב-36 תשלומים 105 x שקל: 3,780 שקל
Apple TV כולל כבל HDMI במחיר של 17 שקל כפול 36 תשלומים