חברת הסלולר יו פון, ממשיכה במבצע ההיכרות ומציעה הפעם "0 שקל למסלול ללא הגבלה", המיועד למצטרפים חדשים ומתניידים עד ה-5 במאי. המבצע כולל מחיר של 0 שקל עבור חבילת סלולר "ללא הגבלה", הכולל שיחות והודעות ללא הגבלה ו-1 ג'יגה גלישה ariel11413לחודשיים למצטרפים באתר החברה וחודש בנקודות המכירה ובמוקד הטלפוני. בתוספת 10 שקל ניתן להגדיל את נפח הגלישה ל-GB3. בתום המבצע יעמוד מחיר המסלול על 79 שקל ומטה, המחיר הזול בישראל לסלולר ללא הגבלה.


גם פלאפון יצאה במבצע חודשיים חינם: פלאפון הודיעה על מבצע התנסות ללקוחות חדשים במסגרתו תציע החל ממחר חודשיים התנסות חינם בחבילת אנלימיטד ברשת המהירה בישראל הכוללת שיחות, סמסים וגלישה. לאחר מכן מחיר החבילה יעמוד על 99 שקל בחודש. עלות חד פעמית של סים או מיקרוסים – 49 שקל. ניתן להצטרף למבצע ההתנסות ללא התחייבות בכל נקודות המכירה של פלאפון החל ממחר בבוקר. המבצע ימשך עד 30/4.

כאמור, לקראת חג הפסח, יצאה חברת YouPhone במבצע 10 שקל למסלול ללא הגבלה - הצלחת המבצע הובילה את YouPhone למקום הראשון בגיוס מנויים מתניידים. החברה ממשיכה להפתיע במבצעים חדשים. בתוך כך ממשיכה YouPhone להוביל את שוק הסלולר עם ההצעה הזולה והמשתלמת ביותר במחיר המבצע, במחיר בתום המבצע ובממוצע חשבון שנתי. ל-יו פון יש פריסה ארצית נרחבת - ניתן להצטרף באמצעות קניית SIM במעל 400 חנויות ברשתות מגה, אלוניות ו-am:pm. והפעלתו באתר.

לדברי אריאל שרייבר, מנכ"ל YouPhone: "בחרנו להמשיך ולהציע למצטרפים את המחיר הזול והמשתלם ביותר, הלקוחות מצביעים ברגליים. אנו עדים לשינוי התפיסה של הציבור הישראלי שהפנים שאפשר לעבור בקלות עם המספר הקיים ללא קנסות וללא התחייבות, לשלם פחות ולקבל שירות ומוצרי סלולר איכותיים בלי להתפשר. אנו נמשיך להציע לכלל הציבור את המסלול ללא הגבלה האטרקטיבי ביותר בישראל לצד מתן שירות לקוחות מלא, בחנויות השירות והמכירה בפריסה ארצית ליד הבית ובמוקד טלפוני זמין ואיכותי. מעטפת השירותים שלנו כוללת גם שירות בחו"ל במעל מ-220 מדינות בתעריפים זולים ללא חבילות. בנוסף, מכירת מכשירים מתקדמים ושירות תיקונים במחירים זולים ובאיכות גבוהה ללקוחות כלל החברות. אני מזמין את לקוחות כל החברות לעבור ל- YouPhone במבצע חסר תקדים זה, ליהנות מרשת מהירה ביותר בישראל עם איכות שיחה HD, ממערך שירות לקוחות רחב היקף . המעבר הינו פשוט וקל, ואין סיבה להמשיך לשלם יותר".

חברת הסלולר YouPhone מקבוצת אלון, מציעה לציבור מסלולי סלולר זולים ואטרקטיביים ומאפשרת ליהנות מהטבות קבועות ומשמעותיות על סל הצריכה המשפחתי הרחב בקביעות. כך על רכישה ברשת מגה ותדלוק בתחנות דור אלון מקבלים חברי מועדון הלקוחות You הטבות בחשבון הסלולר. ההצטרפות לחברות במועדון You היא ללא תשלום ומעניקה הטבות בעולמות המזון, דלק ותקשורת.