012 מובייל ודואר ישראל משתפות פעולה ומעתה ניתן להצטרף לשירותי 012 מובייל בסניפי הדואר ברחבי הארץ - ההצטרפות הינה לכל התוכניות המוצעות של mobile012012mobile3712 ההסכם עם דואר ישראל מצטרף לשיתופי פעולה נוספים של mobile012 עם משווקים ורשתות קמעונאיות כדוגמת: iDigital, Office depot וטרקלין חשמל.

תכניות ב-012mobile
Unlimited 59 שקל לחודש – התכנית כוללת: שיחות והודעות SMS ללא הגבלה, נפח גלישה של GB3, חיוג ללא הגבלה ל-42 יעדים בעולם. עלות התכנית 59 ₪ לחודש למשך חצי שנה. בתום חצי שנה 98 שקל לחודש.
Unlimited 49 שקל לחודש - התכנית כוללת: שיחות והודעות SMS ללא הגבלה, נפח גלישה של GB1. עלות התכנית 49 ₪ לחודש למשך חצי שנה. בתום חצי שנה 85 שקל לחודש.
חבילת Basic - 60 דקות שיחה, 60 הודעות SMS, נפח גלישה של MB100. עלות התכנית 9.08 ₪ לחודש.

אורי וטרמן, מנכ"ל 012 ציין: "הסכם שיתוף הפעולה עם דואר ישראל הוא הזדמנות עסקית לחבור לחברה בעלת מוניטין רב שנים, המהווה פלטפורמה לממשק עם קהלי יעד נוספים והרחבת ערוצי השיווק של 012mobile. המהלך המשותף עם דואר ישראל מאפשר למאות אלפי לקוחות הפוקדים את הסניפים נקודות מפגש עם המותג בפריסה ארצית נרחבת, ותהליך הצטרפות לשירותי הסלולר באופן קל, נוח ומהיר. בשלב הראשון, יושק המהלך בעשרות סניפים מובילים של חברת דואר ישראל ולאחר מכן יורחב לסניפים נוספים ברחבי הארץ".

רותי קלנר-עקרון, סמנכ"ל השיווק של חברת דואר ישראל ציינה: "פרטנר ודואר ישראל משתפות פעולה בהצלחה כבר שנים רבות. כעת אנו מוסיפים לראשונה אפשרות לרכישת תכניות post paid והצטרפות לחברת 012mobile באמצעות סניפי דואר ישראל. שיתוף הפעולה בתחום התקשורת מהווה עבורנו הרחבה של תמהיל השירותים המוצעים לציבור על ידי דואר ישראל".