רשת חנויות המחשבים והמולטימדיה המובילה "באג" זכתה במכרז של מפעל הפיס לאספקת שלושה מוצרים כמתנות בעבור "מנויי פיס" בשווי כולל של כ-20 מיליון שקל המכרז כולל הספקת כ-6,200 נגני אייפוד טאץ' 8GB  שיחולקו למנויים במהלך חודש ספטמבר, כ-2,500 קונסולות סוני פלייסטיישן 3 80GB שיחולקו במהלך חודש אוקטובר וכ-4,100 קונסולות נינטנדו WII שיחולקו בנובמבר.
מנויי הפיס יוזמנו להגיע לאחת מ-50 חנויות "באג" הפרושות ברחבי הארץ כדי לקבל את המתנה בה זכו. רשת "באג" תפנק את המנויים במתנה נוספת, על חשבונה: הנחות גבוהות, עד 25 אחוז, ברכישת אביזרים משלימים למוצר שניתן להם כשי. ברשת נערכות כעת הכנות אחרונות כדי להבטיח שירות מהיר ויעיל לאלפי המנויים שצפויים לפקוד את החנויות בשלושת החודשים הקרובים.


מבצע חלוקת המתנות ילווה בקמפיין פרסומי של "באג" בעיתונות הארצית, בהשקעה של כ-450 אלף שקל, שיתחיל כבר בימים אלה ויימשך עד תום המבצע ובפרסום BTL בנקודות המכירה של מפעל הפיס. בנוסף, למשך כל שלושת חודשי המבצע יוצבו דוכני הגרלה של מפעל הפיס בכמה חנויות נבחרות של הרשת.
זהו שיתוף פעולה ראשון בין רשת "באג" למפעל הפיס. פר מורן, מנכ"ל רשת "באג": "הזכייה במכרז מבססת את מעמדנו כרשת המובילה בארץ לא רק בתחום המחשבים, אלא גם בתחום הבידור האלקטרוני. אנו משוכנעים שהנגישות הגבוהה של חנויות 'באג' לכל אחד ממנויי הפיס היתה שיקול מרכזי בבחירתנו.  מבחינתנו זו הזדמנות להיחשף לקהלים חדשים".


רשת "באג", שהוקמה בשנת 1982, היא הרשת הקמעונאית הגדולה והמובילה בישראל בתחום המחשבים והמולטימדיה. לרשת  כ-51 חנויות בקניונים ובמרכזי ערים בכל רחבי הארץ וכן חנות מוצרי אלקטרוניקה וחשמל פטורה ממכס בנתב"ג "באג דיוטי פרי".