המדריך העברי המלא ל- iPhone הוא ספר מקור חדש בהוצאת "מנטור". הספר מספק לאלפי משתמשי מכשיר האייפון בישראל מידע שימושי ומקיף אודות תפעול המכשיר על כל אפשרויותיו. מהתוכנות הבסיסיות ביותר ועד לשימושים המורכבים ביותר

 המדריך העברי המלא לאייפון הוא הספר המקיף ביותר ללימוד האייפון שניתן למצוא כיום בשפה העברית, והוא אינו ספר מתורגם. יש לציין כי בחו"ל, מכשירי האייפון משווקים עם חוברת תפעול בסיסיות בלבד.

 

ערן בורוכוב, מכותבי המדריך: "היתרון הגדול של האייפון הוא ביכולותיו הטכנולוגיות הרבות, המעמידות בפני המשתמש אינספור אפשרויות - מבידור ומולטימדיה ועד לשימושי משרד נייד לכל דבר. הבעיה היא שרבים מהמשתמשים כלל אינם מודעים ליכולות שלו או שאינם יודעים איך לתפעל אותו. בישראל יש כ-60 אלף משתמשים עוד בטרם שווק באופן רשמי באמצעות חברות הסלולר, אך רק כ-30 אחוז מהם מנצלים באמת  את היכולות האמיתיות של המכשיר, בין הסיבות: חוסר זמן "להתעסק", פחד מהטכנולוגיה החדישה,  חוסר ידע בתפעול המכשיר ועוד.

מי שמכיר את יכולותיו של האייפון יודע שלא מדובר בעוד "סתם מכשיר", מדובר בשפה שלמה ובדרך חיים שעשויה לשדרג את חייו של כל משתמש שידע לנצל את יכולותיו של המכשיר".   

"המדריך העברי המלא ל- iPhone " מכיל הסברים כתובים ומצולמים המחולקים לפרקים במגוון נושאים כגון: הורדת סרטים ושירים, טיפול בתקלות, עדכון מפות GPS, גלישה באינטרנט, צילום ועריכת סרטוני וידיאו, סנכרון עם המחשב ועוד. בספר, פרק מיוחד לדגם החדש האייפון 3GS שיגיע לישראל  ובנוסף ההוצאה לאור מבטיחה כי במשך הזמן  ניתן  יהיה להוריד מאתר החברה, בכל עת, עדכונים ותוספות להסברים על אפליקציות חדשות בכל עת.

הספר צבעוני, כתוב בצורה ברורה וקלה להבנה, וכולל תמונות וצילומי מסך להמחשה.


הספר מתאים לכל גיל ולכל משתמש.       

"המדריך העברי המלא ל- iPhone " הוצאת "מנטור"

מס'  עמודים: 216  מחיר: 125 שקל
ניתן להשיג: בחנויות הספרים המובחרות,  ברשת "אופיס דיפו", רשת "באג"

ודרך אתר: http://iphonebook.mentor.co.il/
אודות כותבי המדריך:

ערן בורוכוב -  מנהל "מנטור", המכללה לצילום וגרפיקה ממוחשבת, מרצה בתחום הגרפיקה הממוחשבת ב"שנקר", "בצלאל" "ויצו" ועוד. המדריך העברי לאייפון הוא סיפרו ה-31.

סיגלית אריאלי- מנהלת תוכן של מכללת "מנטור", מפתחת הגרסה העברית של מערכת ההפעלה של ה- Mac. חיברה עד עתה  חמישה ספרים.

פליקס גרוסלרנר - מרצה בכיר בתחום הגרפיקה הממוחשבת.

אודות "מנטור"  

חברת "מנטור" הוקמה על ידי ערן בורוכוב וטל ניניו. החברה מתמחה בכתיבת ספרי הדרכה בנושא תוכנות גרפיקה ווידאו, מערכות הפעלה ואייפון. בנוסף החברה  מפעילה שני מרכזי הדרכה בתחום הצילום הדיגיטלי, הגרפיקה הממוחשבת והאינטרנט, ומפיקה אחת לשנה את כנס זמן דיגיטלי.