מוטורולה מוביליטי בישראל מרחיבה את היצע מוצריה ומשיקה אוזניית בלוטות' ניידת חדשה מדגם Motorola HX550 הכוללת את כל האפיונים הנדרשים כדי לדבר מכל מקום ובכל זמןmoto29412

 

Motorola HX550 היא אוזניה תומכת פרוטוקול Bluetooth 3.0 המאפשרת ליהנות משיחות ברורות ונקיות באמצעות טכנולוגיית CrystalTalk™ ושימוש בשני מיקרופונים המבטלים את רעשי הרקע. היא מצוידת בפומית פליפ ובאפיון RapidConnect™ לחיבור ומענה מיידי לשיחה. האוזנייה תומכת בחיבור שני מכשירים במקביל ((MultiPoint ומאפשרת טווחי קליטה ארוכים במיוחד שיאפשרו למשתמש להישאר מחובר למכשיר הסלולר בכל רחבי הבית.

האוזנייה מאפשרת פקודות קוליות מתקדמות אשר מעדכנות את המשתמש על מצב החיבור והסוללה. בנוסף גם מאפשרת הכתבת מסרונים יוצאים ושמיעת מסרונים נכנסים (באנגלית בלבד) תוך שימוש באפליקציית MOTOSPEAK™ הניתנת להורדה בחינם מהמרקט. האוזנייה תומכת בפרוטוקול A2DP להזרמת מוזיקה מהמכשיר הסלולארי ישירות לאוזניה.

לקבלת נוחות מושלמת, יכול המשתמש לבחור מבין שלוש סגנונות הלבשה: על האוזן, בתוך האוזן ללא קשתית ובתוך האוזן עם קשתית. האוזנייה ניתנת להלבשה על אוזן שמאל או ימין בהתאם להעדפת המשתמש. ה- HX550 היא אוזניה קלה במיוחד (9 גרם) עם זמן דיבור של עד 9 שעות, הזרמת מוזיקה עד 8 שעות וזמן המתנה של עד 16 יום.

סרטון הדגמה : http://www.youtube.com/watch?v=KBaxTZmlQoM

ה- HX550 מגיעה עם אחריות מקורית מבית מוטורולה למשך 12 חודשים. מחירה לצרכן - 299 שקל

ניתן להשיג את האוזניות ברשתות השיווק המובילות.

צילום: יחסי ציבור