חברת קליר אלקטרוניקה בידורית, יבואנית LOEWE לישראל, רוכשת מניופאן את זכויות ההפצה של המותג היפני DENON אשר מוביל את שוק האודיו העולמי כבר מאה שניםdenon29512 שווי העסקה בין החברות מוערך בכ- 5 מיליון שקל, אשר כוללים את זכויות ההפצה, מלאי החברה והמוניטין השיווקי של המותג בישראל. ל- DENON מגוון עשיר של מוצרי אודיו DENON: רסיברים, מגברים, נגני CD , פטיפונים, אוזניות ועוד, המיוצרים תחת ביקורת האיכות הגבוהה ביותר בענף ובהובלה טכנולוגית משמעותית.

DENON תופץ על ידי חברת קליר, יחד עם המותג הגרמני LOEWE, באמצעות משווקי האודיו האיכותיים בישראל, במטרה לשמור על מיצוב המוצר ומתן שירות איכותי לקהל היעד. חברת קליר משתייכת לקבוצת ט.ר אלקטרו סטריאו, בבעלות איש העסקים יוסי בן יהושע, המשווקת בישראל את המותג PIONEER ומותגים נוספים מעל ל- 25 שנה.

גיל לייזר, מנכ"ל קבוצת קליר וט.ר, אמר היום: "אני שמח וגאה על צירופו של המותג דנון אל סל המוצרים שלנו. דנון הוא המותג המוביל בעולם ואנו נשקיע ונקדם את המותג על מנת שנתח השוק שלו בישראל יהיה זהה ואף גדול מנתח השוק העולמי שלו. עם הרכישה קבוצת החברות ט.ר וקליר הופכת להיות הקבוצה הגדולה בענף האודיו בישראל, מצב שיאפשר לנו לתת מגוון רחב של מוצרים ופתרונות וניצול היתרון לגודל על מנת להעניק שירות ומחירים טובים יותר ללקוחות שלנו".

דנון הינה חברת יפנית אשר נמצאת בבעלות קבוצת השקעות אמריקאית פרטית. דנון משווקת בפריסה גלובלית במעל ל 70 מדינות, במרבית המדינות מחזיקה החברה את נתח השוק הגבוה ביותר במכירות של רסיברים. לאתר מאה שנה לחברה : http://www.denon100.com/#/en/timeline

חברת קליר הוקמה על ידי יוסי בן יהושע (הבעלים של חברת ט.ר אלקטרו סטריאו בע"מ נציגי Pioneer בישראל) וגיל לייזר, מנכ"ל החברה, על מנת לשרת את המותג Loewe בישראל. קליר מפיצה את מוצרי החברה בהפצה סלקטיבית באמצעות החברות המובילות בישראל.
צילום: יחסי ציבור