חברת GARMIN הציגה את קולקציית מוצרי ה- Premium לשנת 2014. בין שורת המוצרים החדשניים שהוצגו באירוע ניתן למצוא את ה- GARMIN VIRB - סדרת מצלמות אקסטרים באיכות HD עם שלל תכונות ואפשרויותgarmin81113 GARMIN Forerunner 620 & 220 - שעוני ריצה הכוללים GPS מובנה ולראשונה בעולם תצוגת מגע צבעונית, GARMIN Vector - מודד וואטים מקצועי לרוכבי אופניים, GARMIN Monterra - מכשיר ניווט שטח חדשני עם מסך מגע צבעוני מבוסס Android המצויד בטכנולוגית WiFi, ו- GARMIN HUD, תצוגת Head Up ניידת לרכב, הראשונה מסוגה בעולם.

גיא דה פיצ'וטו, מנכ"ל חברת רונלייט דיגיטל, היבואנית הבלעדית של GARMIN בישראל, פתח את אירוע ההשקה בדברי ברכה וציין כי "בעת האחרונה ניתן לראות בהחלט כיצד שוק הגאדג'טים והאביזרים המקצועיים לספורטאים, מכל התחומים, תופס תנופה אדירה ואני מעריך כי מגמה זו רק תלך ותתחזק ".

כל מוצרי GARMIN בישראל, המשווקים על ידי רונלייט דיגיטל, נושאים שנתיים אחריות מלאה, הכוללת שירות החלפה מידית למוצר חדש, בעת תקלה.

GARMIN VIRB: צילום אקסטרים
ה- VIRB היא סדרת מצלמות אקסטרים באיכות HD 1080p המיועדת לצילום איכותי של החל מספורט אתגרי ועד חופשות משפחתיות, באופן המאפשר למשתמש ללכוד את הרגעים הקטנים והגדולים של החיים באיכות הגבוהה ביותר, הודות לשורת תכונות ייחודיות. כל המוצרים בסדרת המצלמות מגיעים עם מיגון עמיד למים ולספורט אתגרי, תצוגת מסך צבעונית ברזולוציה של 1.4" ותהליך התקנה והפעלה פשוט ומהיר. למצלמות בסדרה חיי סוללה ארוכים במיוחד, המאפשרים צילום וידאו רצוף, באיכות HD ובזווית רחבה, של עד 3 שעות בטעינה אחת. עוד מצוידות המצלמות בשלל תכונות משופרות, דוגמת ייצוב תמונה ותיקון עיוותים בעדשה - באופן המבטיח שכל הקלטה תראה נהדר עוד לפני העריכה. במקביל לצילום הווידאו, מציעה סדרת VIRB גם צילום תמונות סטילס מלאות חיים באיכות גבוהה. דגם ה- VIRB Elite מציע, לצד כל התכונות הללו, גם הנאה משיתוף קל ונוח באמצעות WiFi מובנה (וחיבור לאפליקציה ייעודית בסמארטפון), חיישני נתונים ו- GPS רגיש במיוחד. את ה VIRB ניתן להתקין בקלות על קסדה, כידון אופניים, חליפות סקי, טרקטורונים ועוד ציוד ספורט אקסטרים. ה-VIRB ישווקו בישראל החל מתחילת נובמבר.
מחירים מומלצים לצרכן (כולל מע"מ): VIRB: החל מ- 1,899 שקל VIRB Elite: החל מ- 2,199 שקל.


GARMIN Forerunner 620&220: מאמן אישי בשעון היד
שני הדגמים החדשים בסדרת שעוני הספורט GARMIN Forerunner - Forerunner 620 ו- Forerunner 220, משנה את תפיסת הרצים ורוכבי האופניים בכל הרמות ומציעה להם מאמן ריצה/רכיבה אישי בפרק כף היד. שני הדגמים, נחשבים כיום למתקדמים, הקלים והפונקציונליים ביותר בשוק - ומציעים לראשונה בעולם תצוגת Chrome צבעונית חדה וברורה, רכיב GPS מובנה בשעון, עמידות במים וטכנולוגיית Bluetooth מובנית, המאפשרת סנכרון הנתונים האישיים של המשתמשים ושיתופם בפורטל הייעודי של GARMIN, ללא צורך בחיבור למחשב. עוד מצוידים השעונים במונה קצב והאצה מובנה, ללא צורך בחיבור חיישן נפרד. דגם ה- Forerunner 620 מציע שורת אפשרויות מתקדמות, ביניהן מסך מגע צבעוני, יועץ התאוששות לאחר אימון, תכנון מסלול, ומדידת VO2 (מדד כושר אתלטי), כל זאת במטרה לאפשר למתאמנים אימון חכם ובריא, תוך קבלת מידע חיוני שאחרת ניתן היה לקבלו רק על ידי אימון בתנאי מעבדה. עוד מצויד ה- Forerunner 620 בפונקציית NEW HRM המספקת למתאמן משוב לגבי אופן הריצה/הרכיבה, על ידי מדידת שלושה משתנים: מספר צעדים בדקה, תנועה אנכית של הגוף ואורך הצעדים, בדיוק כמו באימון על הליכון. לשני הדגמים ניתן לחבר מגוון רחב של אביזרים, דוגמת רצועת דופק, מד סיבובי פדלים (קדנס), מד צעדים, מד וואטים ועוד. השעונים ישווקו בישראל החל מסוף אוקטובר.
מחירים מומלצים לצרכן (כולל מע"מ): Forerunner 220: החל מ- 1,499 שקל  Forerunner 220 כולל רצועה: החל מ- 1,699 שקל Forerunner 620: החל מ- 2,499 שקל Forerunner 620 כולל רצועה: החל מ- 2,799 שקל


GARMIN Vector: סטנדרט חדש לרוכבי אופניים
מוצר מהפכני שפותח על ידי רוכבי אופניים מקצועיים ולמען רוכבי אופניים בכל הרמות. ה- Vector הוא מד כוח מדויק, ייעודי לרוכבי אופניים, אשר מודד לאורך הרכיבה וואטים. המוצר, שמותקן בפשטות ובמהירות באופן עצמאי וללא צורך במתקין מקצועי, מספק נתוני כוח מדויקים ואמינים לצד מדידה של מאזן הכוחות של שתי הרגליים. עד היום, רכישת מד כוח לאופניים נתפסה בקרב רוכבים רבים כמשהו מסובך, יקר ומאיים. ה- Vector מציע פתרון בדיוק לבעיה זו ומנגיש את הסטנדרטים של הרכיבה המקצועית ביותר גם לרוכבים פחות מקצועיים.
מחיר מומלץ לצרכן (כולל מע"מ): החל מ- 8,499 שקל


GARMIN Monterra: כל היתרונות של Android עם כל הניסיון של GARMIN בניווט לווייני
ה- GPS הראשון עם WiFi מובנה ומבוסס מערכת ההפעלה Android, המשלב את יכולות הניווט שטח העוצמתיות של GARMIN עם שלל היתרונות של מערכת ההפעלה עטורת השבחים מבית Google. ה- Monterra מציע, הן למיטיבי לכת והן לחובבים בתחום הספורט האתגרי וספורט השטח, את היכולת האולטימטיבית להתאים אישית את מכשיר ה- GPS שלהם לצרכיהם ולהעדפותיהם. באמצעות הרצת מערכת ההפעלה Android ובעזרת חיבור WiFi מובנה, יכולים המשתמשים ליהנות מגישה רציפה לחנות האפליקציות Google Play, להוריד מגוון רחב של יישומים ואפשרויות למכשיר ולגלות דרכים חדשות לחקור את חיק הטבע.
מחיר מומלץ לצרכן (כולל מע"מ): החל מ- 2,999 שקל.garmin81113a


GARMIN HUD: דרך חדשה לנווט ברכב
ה- HUD (Head Up) הוא המכשיר הנייד הראשון מסוגו לאפליקציות ניווט מבית GARMIN, שמציג את המידע מה- GPS, על ידי הקרנתו על גבי השמשה הקדמית של הרכב, באמצעות עדשה מותאמת. המשתמשים במוצר נהנים מבטיחות בנהיגה בזמן שההוראות המוצגות על גבי השמשה פשוטות למעקב ומאפשרות לנווט אפילו בתנאי הדרך הקשים ביותר, בצורה פשוטה וחלקה. נוסף להנחיות הניווט, מציג ה- HUD גם נתונים קריטיים נוספים, ביניהם המרחק מהפנייה הבאה, מהירות הנסיעה הנוכחית לעומת מהירות הנסיעה המותרת, זמן הגעה משוער ואף אזהרות מפני עיכובים בתנועה או מצלמות מהירות. כך, מספק המוצר הנחיות מקיפות במבט חטוף, בתוך טווח ראייתו של הנהג ומקטין את הסחות הדעת האפשריות. ה-HUD ישווק בישראל לקראת סוף השנה.