כמה פעמים קרה לכם שהייתם בקניון, בהופעה או בחוף הים וחשבתם לעצמכם אולי מישהו מהחברים שלכם נמצא ממש עכשיו באותו המקום ?foursquare211211

 זה בדיוק הרעיון מאחורי Foursquare: למה שלא תספרו לחברים איפה אתם נמצאים ומה אתם עושים - יכול להיות שהם נמצאים ממש ליד ורוצים לבוא לבקר. עם ההתפתחות של הטלפונים החכמים, במיוחד כאלה כמו iPhone ואנדרואיד שעושים שימוש רב ביכולות (LBS (Location base services היה רק הגיוני שיהיה פיתוח כזה, שיעזור לנו לחפש את החברים שלנו. העיקרון מאוד פשוט: הגענו לקניון, נכנסים לאפליקציה, עושים צ'ק אין במיקום (שנקבע על ידי הטלפון) או מוסיפים מיקום חדש והמידע מתעדכן. 

 

אפליקציית האנדרואיד של Foursquare מאוד ידידותית. האפליקציה מאפשרת לנו להוסיף חברים שלנו, כך שכאשר נעדכן את המיקום שלנו והם במקרה עדכנו מיקום קרוב, הם יעודכנו, האפליקציה מתממשקת היטב ל-wall הפייסבוק ומאפשרת להוסיף אוטומטית את המיקום שלנו לידיעת החברים שנמצאים בפייסבוק.

 

 

 

יתרון נוסף של אפליקציית Fousquare היא היכולת להוסיף טיפים על המקום בו אתם נמצאים. לדוגמא: עשיתם צ'ק אין בפארק כפר סבא, אתם יכולים להוסיף טיפ שממליץ לבקר במתחם הסקייטבורד והאקסטרים שנפתח במקום. עכשיו, כל מי שיעשה צ'ק אין בפארק כפר סבא באמצעות Foursquare יקבל את הטיפ שלכם על המקום.

 

Foursquare for Android

אפליקציה מבית Foursquare

מחיר: חינם

מועד עליה / עדכון: 20 בדצמבר2011  

גודל 4.1 מגה בייט

דרישת מינימום: אנדרואיד 1.6 ומעלה

לינק ישיר להורדה

 

תמונה: מתוך עמוד האפליקציה באנדרואיד מרקט

 

צלמו עכשיו את קוד ה-QR של האפליקציה והורידו אותה ישירות לטלפון הנייד