כל מי שמחזיק כרטיס אשראי יודע שאין דרך טובה לדעת באיזה בתי עסק ניתן לקבל דילים והנחות עם הכרטיס ומה אחוז ההנחה שניתן עם כל כרטיסpayz6413 אפליקציית פייז - Payz לאנדרואיד מרכזת את אלפי ההטבות וההנחות שמעניקים כרטיסי האשראי והמועדון בישראל ועוזרת לקנות חכם יותר ולחסוך אלפי שקלים בשנה. האפליקציה מכילה כרטיסי אשראי של ישראכרט, לאומי קארד, כאל ואמריקן אקספרס ומועדוני צרכנים כמו you, שופרסל,H&O, לייף סטייל, קלאב 365, חבר, יותר, קרנות השוטרים, 10Bis, פאוור קארד, אשמורת, תמורה, הוט, ויקטורי, ממברס,כמעט חינם, כרטיסי סטודנט ועוד.

בישראל עשרות אלפי בתי עסק המקנים הטבות והנחות אטרקטיביות בכרטיסי האשראי וכרטיסי המועדון שלנו, ההטבות יכולות לחסוך לנו אלפי שקלים בשנה אבל ... אנחנו פשוט לא מסוגלים לזכור אותן.

כמה פעמים גיליתם בדיעבד כי במסעדה, בבית הקולנוע או בחנות יכולתם לשלם פחות אילו רק הייתם שולפים את הכרטיס הנכון ?

עם פייז תדעו מיד באיזה מהכרטיסים שלכם הכי משתלם לשלם כדי לקבל הטבה בבית העסק בו אתם נמצאים. עם פייז תדעו איזה בית עסק מציע את ההטבות האטרקטיביות ביותר לכרטיסים שלכם ואולי שם כדאי לקנות.

ממשק האפליקציה מאוד ידידותי ואחרי עדכון של הכרטיסים שברשותכם תקבלו את ההנחות בסביבה עם כל כרטיס, בהתאם למיקום בו אתם נמצאים.

מפתחי האפליקציה מציינים שפייז היא אפליקציה חינמית ואוביקטיבית לצרכנות נבונה. תהליך הרישום אינו מצריך חשיפה של מידע סודי, יש לציין רק את סוג הכרטיסים שברשותך ולא מספרים או פרטים מזהים שלהם.

אפליקציית Payz לאנדרואיד

מחיר: חינם

מועד עליה / עדכון: 4 באפריל 2013

דרישת מינימום: אנדרואיד 2.2 ומעלה

האפליקציה מותאמת למכשירי טאבלט

אפקליציית פייז לאנדרואיד - לינק ישיר להורדה

אפליקציית פייז לאייפון - לינק ישיר להורדה