מעוניין להתייעץ עם רופא אונליין? רוצה לאבחן מאיזה בעיה אתה סובל? מחפש בית מרקחת בקרבת מקום מגוריך? ממתין בתור לרופא ורוצה לקרוא מידע רפואי על מחלתך? מעכשיו תוכל לעשות זאת בלחיצת כפתור אחת בסמארטפון שלךzapdoctors10413
פורטל הבריאות הוותיק zap doctors משיק לגולשיו אפליקציה חדשה לאנדרואיד ואייפון. לראשונה בישראל, ניתן להתייעץ אונליין עם יותר מ-1,000 רופאים מומחים במגוון פורומים - מספר חסר תקדים בסלולר, וניתן לבצע אבחון עצמי של בעיות רפואיות - שירות חדשני של אוניברסיטת הארווארד הקיים בשפה העברית רק באתר zap doctors ובאפליקציה שלו. בנוסף, המשתמשים באפליקציה יוכלו לקרוא שלל כתבות, לברר מידע על תרופות שונות ולחפש בית מרקחת באזור המגורים שלהם.

לדברי אסף תדהר, מנכ"ל zap doctors " zap doctors ממשיכה להוביל ולהתחדש ומייצרת כלים נוספים אשר המטרה שלהם היא בראש ובראשונה טובת הצרכן. אנו מבינים שקצב חדירת המכשירים הסלולאריים החכמים ב-2012, שינה לחלוטין את אופן צריכת המידע הרפואי. כיום, כ-30% מצריכת המידע נעשית ממכשירים ניידים. הטכנולוגיה מביאה אותנו לנקודה בה בזמן ההמתנה לקבלת שירות מרופא ניתן להתייעץ ולקבל מידע מרופא מומחה אונליין. קביעת התור לרופא הפרטי נהפכת ליותר פופולארית מאי פעם כתוצאה מהנגשת מידע מפורט ומקצועי. אנו רואים באפליקציה זו בשורה של ממש ומאמינים כי היא מייצרת סטנדרט חדש ופורץ דרך בשירותי הרפואה האינטרנטים"

אפליקציית זאפ דוקטורס לאייפון ואנדרואיד פותחה על ידי חברת קומרקס. את השקת האפליקציה של זאפ דוקטורס ילווה קמפיין ברשתות החברתיות ובאינטרנט ותתאפשר הורדת האפליקציה באמצעות סורק ברקוד (QR CODE).

אתר zap doctors החל את פועלו בשנת 1998, ומאז שומר על מעמדו כאתר הגדול והמקיף ביותר בנושאי בריאות ורפואה ברשת הישראלית. בשנה האחרונה (2012) ביקרו באתר מעל ל- 5 מיליון גולשים.


אפליקציית זאפ דוקטורס לאנדרואיד

מחיר: חינם

מועד עליה / עדכון: 14 בינואר 2013

דרישת מינימום: אנדרואיד 2.0 ומעלה

האפליקציה מותאמת למכשירי טאבלט

אפקליציית זאפ דוקטורס לאנדרואיד - לינק ישיר להורדה

אפליקציית זאפ דוקטורס לאייפון - לינק ישיר להורדה