מוטו תקשורת, החברה המובילה בישראל בהוצאה לאור של מגזינים, בחרה בחטיבת One1 Systems מקבוצת One1, לספק שירותי מיקור חוץ לתשתית המחשוב ומערכות המידע במשרדיה הראשיים בתל אביבone4313 היקף העסקה מוערך ביותר מ-1.5 מיליון שקלים למשך שלוש שנים.

תשתית המחשוב ומערכות המידע של מוטו תקשורת תנוהל באופן מלא על ידי One1 Systems, שתהיה אחראית על תמיכה טכנית, יעוץ טכנולוגי שוטף, אספקת ציוד מחשוב, אבטחת מידע, גיבוי, תמיכה מלאה במשתמשי הקצה ותמיכה מלאה במערכת המידע המרכזית.

אילן ציוני, מנכ"ל ובעלים של קבוצת מוטו תקשורת: "עם השקת אתר המגזינים Allmag, ולאחר בדיקה מעמיקה של מספר ספקים, מצאנו יתרונות משמעותיים בשירותי מיקור החוץ של One1 Systems על פני חלופות קיימות בשוק. היתרון המרכזי הוא קבלת פתרון תמיכה גמיש המותאם לצרכים המתקדמים והדינמיים שלנו".

אורן מזרחי, סמנכ"ל מיקור חוץ ב-One1 Systems: "שימוש במיקור חוץ לניהול תשתית המחשוב והמידע מאפשר למוטו תקשורת לחסוך בעלויות, ולשלב מקצוענים מובילים בתחום הנהנים מהכשרה, עדכון מקצועי וגיבוי מלא של מומחים וכך יכול הארגון להתרכז בפעילות הליבה העסקית שלו. אנו מייחסים חשיבות רבה לליווי צמוד של הלקוח לאורך תהליך בניית ההסכם ובמהלך ביצועו. השירות האישי, הגמישות והזריזות במתן מענה, הם שהגדילו משמעותית את נפח הפעילות שלנו אצל לקוחות ובשוק בכלל".

אגף מיקור החוץ של One1 Systems מתמחה בתחום ה- IT ומעסיק צוותים מקצועיים ומיומנים המתחזקים ומתפעלים את צורכי המחשוב בארגונים רבים. לאגף לקוחות רבים ממגזרים שונים ולמעלה ממאה עובדים.


One1 היא חברה ציבורית הנסחרת בבורסת תל אביב, ונמנית על חברות ה- IT המובילות בישראל, בתחומי תוכנה ואינטגרציית מערכות. One1 מספקת פתרונות מחשוב מקצה לקצה ושירותי מיקור חוץ, ליותר מ- 1,500 לקוחות במגזרי המשק השונים: טלקום, תעשיה, היי-טק, בנקאות ופיננסים, ביטוח, קמעונאות, מסחר ועוד. לחברה הכנסות שנתיות של כמיליארד שקל והיא ממוקמת בפארק אפק בראש העין. מנכ"ל קבוצת 1ONE הוא שי אוזון.