למעלה מ-30 סטארטאפים ישראלים הציגו בכנס השנתי של לנדמרק ונצ'ורס בניו-יורק. את הכנס, הנושא את השם – Israel Dealmakers Summit, פתח ג'פרי אימלט, המנכ"ל האגדי של General Electric שידבר על חזונו לחברה, ועל ההשקעות שלו בישראלzeev9313 לנדמרק ונצ'ורס, בנק השקעות גלובלי המתמחה בניהול עסקאות M&A וגיוסים פרטיים, ליווי אסטרטגי ופיתוח עסקי בתחום ההייטק ערך את הכנס ב- 5-6 במרץ בניו יורק.

כנס Israel Dealmakers Summit www.israeldealmakers.com יימשך יומיים ויספק במה בלתי אמצעית ליצירת קשרי עבודה ופיתוח אפשרויות לעשיית עסקים עבור חברות גלובליות עם חברות ישראליות. בין החברות הישראליות שצפויות להציג בכנס: Waze, Powermat, ooVoo, RoboSavvy, Magisto, Celltick, Phinergy, SolarEdge Technologies, NovoGI, Form Labs, Quantifind, PowerSines, HeadSense, eyeSight, PolyPid, MCS, Pango Parking ועוד רבות.

הכנס התמקד בטרנדים החמים בעולם הטכנולוגי שמניעים את הצמיחה הגלובלית בסקטורים מובילים: מדיה דיגיטלית, קלינטק, אינטרנט, ציוד רפואי, מדעי החיים, ביג דאטה, מוליכים למחצה, תכנה ארגונית וטלקום. הכנס מחולק בצורה שווה בין משקיעים, סטארט-אפיסטים ומנכ"לים מארגונים גדולים, מעשרים מדינות שונות.

"לאור ההצלחה הגדולה של הכנסים האחרונים בישראל, החלטנו לערוך את הכנס הגדול בעולם להשקעות בישראל בלב ניו-יורק – בירת העסקים העולמית", אומר זיו קליין, שותף מנהל לנדמרק ונצ'ורס. "השילוב הייחודי של המשתתפים בכנס יאפשר זירת נטוורקינג שאין שני לה, היכולה לייצר קרקע פוריה לשיתופי פעולה עסקיים מגוונים מאוד בין מאות משתתפי הכנס", הוסיף קליין וציין כי הכנס בניו-יורק מדגיש את החשיבות שמייחסת לנדמרק ונצ'ורס לשוק הישראלי, לחברות המקומיות ולצורך שלהן לפרוץ לשווקים מעבר לים עם שותף אסטרטגי חזק.

לנדמארק ונצ'ורס הינה בנק השקעות ממוקד הייטק המתמחה בניהול עיסקאות M&A וגיוסים פרטיים וליווי אסטרטגי של חברות היי-טק. לנדמרק הוקמה בשנת 1995 על ידי רלף קליין, ישראלי לשעבר ובשנת 2010 פתחה החברה סניף בישראל בניהולו של דורון בירגר, מבכירי ענף ההיי-טק הישראלי.

מידע רב נוסף ניתן למצוא באתר האינטרנט: www.landmarkventures.com