חברת מטריקס חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת FreeForm מקבוצת אוטופונט, במסגרתו תציע מטריקס את מוצר ניהול הפלט האינטראקטיבי והפרסונלי של FreeForm כחלק מסל הפתרונות של מרכז ההתמחות מטריקס דיגיטלmatrix21313 FreeForm הוא מוצר ישראלי בתחום ה- DOCCM (Document Output for Customer Communication) המאפשר לשגר מסרים שיווקיים מותאמים אישית ללקוחות, במגוון רחב של ערוצים ופורמטים: על גבי חשבוניות, מכתבים ללקוחות, סיכומי מכירה, תוצאות מעבדה, דפי מידע בעמדות שירות / בעמדות כספומט ועוד. המוצר מאפשר לתכנן שינויים בפלט בעקבות נתוני הלקוח (לדוגמא, פרסומת מתחלפת בהתאם לסוג הלקוח, פונטים גדולים כתלות בגיל הלקוח ואף מסרים אישיים העוזרים בהנעת הלקוח לפעולה בנקודות קבלת החלטה. את הפלט ניתן להפיק בפורמטים שונים והכל על בסיס אותה תבנית. בין הפורמטים: PDF, HTML5, DocX MP3, ועוד.

"שילוב FreeForm בסל הפתרונות של מטריקס יעניק ערך מוסף אמיתי לארגונים באמצעות הפרסונליזציה ושיפור חווית הלקוח ללקוחות", אמר צביקי גולדברג, מנהל אגף טכנולוגיות במטריקס. "שילוב מסרים מותאמים אישית ללקוחות במסמכים אותם הם צריכים לקרוא דוגמת חשבוניות ודפי מידע הופכת את ערוץ העברת המסרים לאפקטיבי מעין כמותו".

"שיתוף הפעולה ביננו מהווה נדבך נוסף באסטרטגיה שלנו להתרחב ולספק לארגונים פתרון יעיל להעצמת חווית הלקוח ומתן שירות אישי יוצא דופן. מטריקס מובילה את הנושא בארץ ויחד נוכל להעניק יתרון תחרותי ללקוחותינו" , אמר אורן לשם, מנכ"ל FreeForm בטקס החתימה.

מטריקס, המעסיקה כ-6300 מקצועני ,IT הינה חברת טכנולוגיית המידע המובילה בשוק הישראלי. מטריקס עוסקת בביצוע פרויקטי אינטגרציה מן הגדולים במשק, פיתוח ויישום טכנולוגיות, פתרונות ומוצרי תוכנה, ייצוג ושיווק מוצרי תוכנה מובילים מהעולם, שירותי תשתית, ייעוץ,Offshore , מיקור חוץ, בדיקות, הדרכה והטמעה ופתרונות חומרה מובילים. הייחודיות של מטריקס הינה בראייתה העסקית וביכולתה להתאים טכנולוגיות ופתרונות ללקוחותיה, הודות לשילוב שירותיים רוחביים של חטיבות הרוחב המספקות מענה מלא לניהול ומימוש פרויקט IT מקצה לקצה, שירותים על פי מגזרי שוק של החטיבות המגזריות, המספקות את הידע והניסיון בעולם התוכן של המגזר, והראיה העסקית ומרכזי ההתמחות המספקים את הניסיון, ההתמחות והפתרונות הטכנולוגים והאפליקטיביים. עם לקוחותיה של מטריקס נמנים מאות גופים וחברות מהמובילים בישראל בתחומי התעשייה, מסחר, בנקאות ופיננסים, טלקום, בטחון, בריאות והמגזר הממשלתי ציבורי. מטריקס מדורגת כחברה שהכי כדאי לעבוד בה בתחום שירותי IT, עפ"י סקר BDI.

מטריקס נסחרת בבורסה לניירות ערך בת"א במדד תל אביב 100 ונסחרת גם במדד היוקרתי של החברות הגדולות המחלקות דיבידנד - תל דיב 20. מחזור המכירות של מטריקס במהלך שנת 2011 הגיע ל- 1.75 מיליארד שקל, הרווח הנקי הגיע ל- 96 מיליון שקל. חברות המחקר מדרגות את מטריקס במקום הראשון בענף שירותי התוכנה בישראל,STKI מדרגת את מטריקס בראש זו השנה השביעית ו- IDC מדרגת את מטריקס ראשונה זו השנה הרביעית ברציפות.